آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و سایر کشورها (+نمودار مقایسه ای) -آکا

آکاایران:  

 آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و سایر کشورها (+نمودار مقایسه ای)به گزارش آکاایران: متوسط سرعت دانلود اینترنت در ایران در دوره شش ماهه مورد بحث 480 کیلو بایت بر ثانیه است که حتی از کشور افغانستان که با سرعت 1440 کیلو بایت بر ثانیه در رده 142 جهان قرار دارد ، پایین تر است...


طبق آخرین نموداری که از سوی سایت " نت ایندکس " منتشر شده جایگاه ایران به لحاظ متوسط سرعت دانلود اینترنت خانگی از میان 168 کشور جهان در جایگاه 167 جهان قرار دارد. در این نمودار کشور آفریقایی مالی بعد از ایران در جایگاه 168 قرار گرفته است.
در این نمودار روند سرعت دانلود اینترنت در کشورهای مختلف جهان در دوره شش ماهه (از 8 نوامبر 2010 تا 8 می 2011 ) مورد بررسی قرار گرفته است.
در این آمار کره جنوبی با سرعت دانلود بیش از 31 مگا بایت بر ثانیه ( 31 هزار کیلو بایت بر ثانیه ) در جایگاه نخست و کشور های لیتوانی ، سوئد ، رومانی و لتونی در جایگاه های دوم تا پنجم قرار دارند.
متوسط سرعت دانلود اینترنت در ایران در دوره شش ماهه مورد بحث 480 کیلو بایت بر ثانیه است که حتی از کشور افغانستان که با سرعت 1440 کیلو بایت بر ثانیه در رده 142 جهان قرار دارد ، پایین تر است.

,آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و سایر کشورها (+نمودار مقایسه ای), سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: آخرین وضعیت سرعت اینترنت در ایران و سایر کشورها (+نمودار مقایسه ای)


منبع خبر : عصر ایران - http://www.asriran.com/fa/print/165184منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات