در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکسبه گزارش آکاایران: هواپیمای جاسوسی کنترل از راه دور برای هک کردن اطلاعات شخصی افراد در فضای مجازی اینترنت و همچنین شنود مکالمات تلفنی در آمریکا طراحی و ساخته شد...


هواپیمای جاسوسی کنترل از راه دور برای هک کردن اطلاعات شخصی افراد در فضای مجازی اینترنت و همچنین شنود مکالمات تلفنی در آمریکا طراحی و ساخته شد.
به گزارش برنا، طراحان آمریکایی موفق به ساخت یک هواپیمای کنترل از راه دور در ابعاد یک اسباب بازی شدند که با عبور از فیلترهای اینترنتی امکان هک کردن اطلاعات شخصی از قبیل پیام های الکترونیکی و شنود مکالمات تلفنی افراد را فراهم می کند. این هواپیمای جاسوسی، وسپ (WASP) نام دارد.

هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس
هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس

آکاایران: هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس


هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس


بر اساس گزارش اس بی اس، وسپ شبیه یک هواپیمای اسباب بازی است اما می تواند بسیار خطرناک باشد. این وسیله قادر است با نزدیک شدن به هدف از فیلترهای اینترنتی عبور کند و به هدفش برسد. این وسیله می تواند روی امواج مخابراتی نیز پارازیت بیندازد.
این هواپیما حامل رایانه هایی است که می تواند امواج آزاد وای فای اینترنت را مختل کرده و اطلاعات مد نظر را به فردی منتقل کند که این هواپیما را در روی زمین هدایت می کند. درواقع، هکرها با این شیوه می توانند قربانی خود را هرکجا که باشد دنبال کنند و اطلاعات شخصی او را هک کنند. افزایش آگاهی عمومی درباره مخاطرات مربوط به شیوه های هک کردن اطلاعات، هدف ساخت این هواپیما توسط سازندگان آن اعلام شده است.
نخستین هواپیمای طراحی شده برای این منظور با هزینه شصت هزار دلار ساخته شده است. این نوع هواپیما در نمایشگاه هکرها در شهر لس آنجلس آمریکا به نمایش گذاشته شده است.
تصاویر مربوط به پرواز آزمایشی این هواپیمای کنترل از راه دور نشان می دهد این هواپیما می تواند به هدف موردنظر بسیار نزدیک شود بدون آن که کسی به آن چندان توجهی کند.


منبع :

هواپیمای اسباب بازی که مکالمات تلفنی را شنود می کند+عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات