آکاایران:  

 یاهو در هر ثانیه 70 هزار ایمیل می فرستدبه گزارش آکاایران: شرکت یاهو اعلام کرد که کاربران جهانی در هر ثانیه 70 هزار پست الکترونیکی از طریق سرویس اینترنتی Yahoo Mail ارسال می کند...


شرکت یاهو اعلام کرد که کاربران جهانی در هر ثانیه 70 هزار پست الکترونیکی از طریق سرویس اینترنتی Yahoo Mail ارسال می کند.

یاهو در هر ثانیه 70 هزار ایمیل می فرستد

آکاایران: یاهو در هر ثانیه 70 هزار ایمیل می فرستد


"دیوید مک دوئل" مدیر مرکز Yahoo Mail در شرکت یاهو توضیح داد که به طور روزانه 300 میلیون کاربر جهانی 6 میلیارد پست الکترونیکی را از طریق Yahoo Mail ارسال می کنند که این رقم نشان می دهد در هر ثانیه به طور میانگین 70 هزار پست الکترونیکی از طریق یاهو ارسال می شود.
شرکت یاهو به ازای هر یک پست الکترونیکی صحیح که از جانب کاربران ارسال می شود، چهار پست الکترونیکی آلوده را مسدود می کند که این فرآیند از طریق ابزار متن باز Hadoop انجام می شود.
یاهو همچنین اعلام کرده است که در راستای افزایش آگاهی مردم از فرآیند ارسال پست الکترونیکی در جهان قصد راه اندازی سایت اینترنتی جدیدی را دارد که کاربران به کمک آن می توانند میزان ارسال پست الکترونیکی از طریق سرویس Yahoo Mail را در هر لحظه با جزئیات کامل مشاهده کنند.
این سایت اینترنتی شامل نمودارهای آماری ویژه ای می شود که کاربر با کلیک کردن روی هر نقطه از آن می تواند اطلاعات دقیق مربوط به میزان ارسال پست الکترونیکی در مناطق مختلف جهان را مشاهده کند. این سایت اینترنتی شامل فیلترهای مجزایی می شود که کاربر به کمک آن ها می تواند میزان ارسال هرزنامه، پست های الکترونیکی صحیح و ... را در هر نقطه ببیند. دیگر قابلیت در نظر گرفته شده برای این سایت نشان دادن کلیدواژه های مورد علاقه ساکنان هر منطقه در جهان است.
یاهو اعلام کرده است اطلاعات این سایت با تاخیر یک ساعته روی اینترنت منتشر می شود و به همین خاطر کاربران اطلاعات دقیق لحظه به لحظه ای را در آن در اختیار ندارند. شرکت یاهو قصد دارد در آینده نسخه دیگر این سایت اینترنتی را برای دیگر سرویس های خود راه اندازی کند.

منبع خبر : بی باک نیوز - https://www.bibaknews.com/fa/print/31681منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات