ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویربه گزارش آکاایران: شرکت تولید کننده تجهیزات الکترونیکی ماوس سه بعدی و حلقه ای را ابداع کرده است که می توان آن را مانند یک انگشتر به دست کرد...


شرکت تولید کننده تجهیزات الکترونیکی ماوس سه بعدی و حلقه ای را ابداع کرده است که می توان آن را مانند یک انگشتر به دست کرد.
به گزارش از مهر، شرکت Innovative Developments این ماوس را به گونه ای ساخته که مانند انگشتری بر روی انگشت کاربر قرار می گیرد و در عین حال از کاربردهای متنوعی برخوردار است.
ماوس حلقه ای ۳ بعدی "مای سسترو" دارای ۴ دکمه اصلی است که با استفاده از آنها علاوه بر انجام کارهای معمولی که می توان با یک ماوس انجام داد، می توان از حرکات اشاره ای نیز برای انجام وظایف مختلفی استفاده کرد.

ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر
,ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر


به عنوان مثال می توانید با یک حرکت ضربه ای (به حالت اشاره) ایمیل خود را باز کرده و یا آنها را پاک کنید. این ماوس به تنهایی می تواند نرم افزارهای ۳ بعدی مثل SolidWork که در آن برای بزرگنمایی یا کوچک کردن تصویر به حرکات بازوی کاربر نیاز خواهد بود را اجرا کند.
بر اساس گزارش Ngadget، در هنگام رانندگی نیز استفاده از این ماوس می تواند ایمنی راننده را افزایش دهد زیرا راننده ها می توانند با استفاده از آن در هنگام انتخاب گزینه های مختلف بر روی رایانه یا دیگر ابزارهای مرتبط، بر روی جاده متمرکز بمانند و فقط با یک حرکت کوچک روی منوهای دستگاه حرکت کنند.

منبع خبر : بی باک نیوز - http://www.bibaknews.com/fa/print/32026منبع :

ماوس انگشتری هم به بازار آمد+تصویر گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات