پدیده تازه در بازار دوربین عکاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پدیده تازه در بازار دوربین عکاسی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 پدیده تازه در بازار دوربین عکاسیبه گزارش آکاایران: شرکت کانون اولین دوربین دیجیتال SLR با قابلیت ضبط ویدئویی با وضوح 4K خود را معرفی کرد.


شرکت کانون اولین دوربین دیجیتال SLR با قابلیت ضبط ویدئویی با وضوح 4K خود را معرفی کرد.
به گزارش گیزمگ این عضو جدید خانواده دوربین های EOS کانون با نام EOS 1D C برای پشتیبانی از صنعت تلویزیون و سینمای با تصاویر با وضوح بالا طراحی شده است.

,پدیده تازه در بازار دوربین عکاسی, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: پدیده تازه در بازار دوربین عکاسی


این دوربین جدید براساس خصوصیات پایه مدل EOS 1D X (که به تازگی اعلام شد که در ماه ژوئن 2012 به بازار عرضه خواهد شد)، به همراه برخی از خصوصیات خوب دوربین سینمایی سال گذشته کانون با نام C300 ساخته شده است.
دوربین جدید EOS 1D C توانایی ضبط تصاویر ویدئویی JPEG 4K Motion (با وضوح 4096 در 2160 پیکسل) را با سرعت 24 فریم در ثانیه (fps) به همراه نمونه برداری رنگ 4:2:2 هشت بیتی و ضبط فول اچ دی 4:2:2 با وضوح 1920 در 1080 پیکسل (فرمت H.264) با سرعت 24، 25، 30، 50 و 60 فریم در ثانیه را دارد.
کاربران می توانند به انتخاب خود تصاویر ضبط شده را به صورت 4K یا فول اچ دی را روی کارت حافظه CF دوربین ذخیره کنند یا خروجی فیلم های اچ دی را از طریق یک ترمینال HDMI موجود در دوربین با استفاده از سیگنال فشرده نشده YCbCr 4:2:2 به یک دستگاه ضبط کننده خارجی بفرستند.

منبع :

پدیده تازه در بازار دوربین عکاسی گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات