تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکسبه گزارش آکاایران: شرکت Clamcase مدعی است این لپ تاپ تا پایان سال 2012 وارد بازار شده و به ارائه یک ویدیوی صفحه پهن، شارژ تولید در زمان استفاده و دمای خنک تر از تمام لپ تاپ ها خواهد پرداخت...


در عوض نیروی مورد نیاز این دستگاه با یک گوشی تلفن آندروید تامین شده که با یک کابل یا یک جایگاه خاص به صفحه کلید کوئرتی و نمایشگر متصل می شود.
شرکت Clamcase مدعی است این لپ تاپ تا پایان سال 2012 وارد بازار شده و به ارائه یک ویدیوی صفحه پهن، شارژ تولید در زمان استفاده و دمای خنک تر از تمام لپ تاپ ها خواهد پرداخت.

تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس
,تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس


این شرکت در حال حاضر به ارائه جعبه صفحه کلید برای آی پد پرداخته اما سیستم عامل آندروید برای قرار گرفتن در زیر این پوشش از ساختار بهتری برخوردار است.

,تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس, سایت ,iran ,[categoriy]


هنوز قیمت این دستگاه تعیین نشده اما از آنجایی که پردازشگر و دیگر سخت افزار گران آن از جمله کارت گرافیک از یک دستگاه دیگر تامین می شود، احتمالا از قیمت کمتری نسبت به لپ تاپها، گوشی های هوشمند یا تبلت برخوردار خواهد بود.
این دستگاه بسیار راحت تر از یک لپ تاپ واقعی است؛ چرا که پردازش اطلاعات بر روی گوشی هوشمند انجام شده و دستگاه نیز 10 درصد از رقبای خود خنک تر است.

منبع خبر : آخرین نیوز - http://www.akharinnews.com/last-news/item/13568منبع :

تولید لپ تاپ فوق باریک با نیروی تلفن+عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات