پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتیبه گزارش آکاایران: جنایتکاران آنلاین از تکنیک جدیدی موسوم به ویروس پلیس برای ترساندن کاربران و اخاذی از آنها سوءاستفاده می کنند...


پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی
,پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی


به گزارش فارس به نقل از سکبی، ویروس پلیس بعد از آلوده کردن رایانه های شخصی مدعی می شود که بدافزار خطرناکی رایانه را آلوده کرده و کاربر باید برای پاکسازی رایانه اش ضروری است مبلغ قابل توجهی بپردازد.
از جمله دیگر بهانه های کلاهبرداری این پلیس ویروس، می توان به نقض کپی رایت توسط کاربران، عدم مراجعه به دادگاه های قانونی و در نهایت عدم پرداخت جریمه ها اشاره کرد.
شرکت امنیتی پاندا که این بدافزار را شناسایی کرده از تحول و پیچیده تر شدن آن اظهار نگرانی کرده است. براساس گزارش پاندا تروجان ها کماکان متداول ترین بدافزارها برای حمله به کاربران هستند و 76 درصد از کل آلودگی ها مربوط به آنهاست.
کرم ها هم 11 درصد آلودگی ها را به خود اختصاص داده و رتبه دوم را دارند.
طراحی ویروس های پلیس به طور عمده در کشورهای اروپای شرقی و روسیه انجام می شود و بر مقابله با این پدیده همکاری نیروهای قضایی و امنیتی ضروری است.

منبع خبر : فارس - http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910519000758منبع :

پلیس ویروس تازه ترین تکنیک تبهکاران اینترنتی گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات