آکاایران:  

 با اقدام جدید یاهو، از این پس کاربران ایرانی قادر به ایجاد ایمیل در این سرویس هستندبه گزارش آکاایران: چندین سال پیش یکی از اولین اتنخاب های کاربران ایرانی برای ایجاد ایمیل سایت یاهو بود، اما از زمانی که این شرکت نام ایران را از لیست خود حذف کرد، اغلب کاربران ایرانی رو به سوی سرویس های دیگری نظیر جی میل گرفتند.


چندین سال پیش یکی از اولین اتنخاب های کاربران ایرانی برای ایجاد ایمیل سایت یاهو بود، اما از زمانی که این شرکت نام ایران را از لیست خود حذف کرد، اغلب کاربران ایرانی رو به سوی سرویس های دیگری نظیر جی میل گرفتند.

,با اقدام جدید یاهو، از این پس کاربران ایرانی قادر به ایجاد ایمیل در این سرویس هستند, سایت ,iran

آکاایران: با اقدام جدید یاهو، از این پس کاربران ایرانی قادر به ایجاد ایمیل در این سرویس هستند

این فرآیند تحریم همچنان ادامه داشت تا اینکه امروز طی خبری که یکی از کاربران آی تی رسان به ما ارایه داد این شرکت اقدام به اضافه کردن نام ایران به لیست ثبت نامی های سایت خود کرده بود. بعد از اطلاع رسانی کاربر عزیزمان، ما نیز دست به بررسی این فرآیند زدیم تا درستی این ماجرا را برای انتشار در سایت جویا شویم. بله، گویا این کمپانی به فقدان کاربران ایرانی در سایت خود پی برده است و دست به افزوده نام ایران در لیست خود زده است.

,با اقدام جدید یاهو، از این پس کاربران ایرانی قادر به ایجاد ایمیل در این سرویس هستند, سایت ,iran

پیش تر از آنجایی که اغلب سرویس های اینترنتی هنگام ثبت نام شماره تلفن همراه کاربر را نیز درخواست می کنند، نام ایران +98 در لیست کشور ها یاهو وجود نداشت که کاربران در هنگام ایجاد ایمیل دچار مشکل می شدند. اگرچه همچنان راه هایی برای ایجاد ایمیل در یاهو وجود داشت، اما هیچ کدام روشی اصولی نبودند.

از این پس کاربران ایرانی نیز می تواننند بدون هیچ مشکلی در سایت یاهو اقدام به ایجاد ایمیل کنند. هنوز دلیل این شرکت نسبت به افزودن نام ایران مشخص نیست، اما امکان دارد این فرآیند نیز در جهت رفع تحریم های ایران باشدمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات