اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدیدبه گزارش آکاایران: اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم زمان با پایان یافتن مهلت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیرامون کاهش تعرفه های اینترنت آزاد برای مشترکان دائمی و اعتباری، این کار را انجام دادند و تعرفه هایشان در اینترنت یکسان و شبیه هم شد.


اوایل آذر ماه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات متعلق به وزارت ارتباطات با توجه به ورود اپراتورهای موبایل به نسل های سوم و بالاتر ارتباطی تحت عناوین 3G، 4G و احیانا تکنولوژی های بالاتر اقدام به تعرفه گذاری واحد برای اینترنت همراه کرد.

این کمیسیون پیش از این و در ارتباط با خدمات اینترنت نسل دوم (GPRS) اجازه نرخ گذاری تا سقف 14.8 ریال را به اپراتورهای موبایل داده بود اما با مصوبه جدید، کلیه اپراتورها را ملزم کرد تا نرخ دیتای آزاد را کیلوبایتی نهایتا نیم ریال محاسبه کنند.

سخنگوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در این باره گفت: سقف تعرفه خدمات داده تلفن همراه برای سیم کارت های دائمی مستقل از فناوری برای هرگونه دیتای نسل 2 و3 به ازای هر کیلو بایت، نیم (0,5) ریال است.

وی با اشاره به اینکه تعرفه دیتای نسل 2 به میزان چشمگیری (حداقل 50 درصد) کاهش یافت، عنوان کرد: اعضای کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با دریافت نظرات مردم و اپراتورها و پس از بررسی مصوبات شماره 45 و 142 که بر اساس آن تعرفه های مختلفی با تفکیک تکنولوژی برای نسل سوم و GPRS برای سیم کارت های دائمی از نیم ریال تا 14,8 ریال وجود داشت، به منظور یکسان سازی تعرفه در نسل های مختلف تلفن همراه، تعرفه جدید را تصویب کردند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصریح کرد: این مصوبه از اول دی ماه برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه لازم الاجرا است.

حال مهلت اپراتورهای موبایل به سر رسیده و ظاهرا تمام آنها از قانون تبعیت کرده اند.

تعرفه نیم ریال برای اینترنت آزاد تلفن همراه که از اول هم باب میل اپراتورها نبود منجر به این شد تا سقف تعرفه برای مشترکان دائمی و اعتباری توسط اپراتورهای اول و دوم ارتباطی لحاظ شود.

رگولاتور ارتباطی اجازه تعرفه گذاری تا سقف نیم ریال را برای اینترنت سیم کارت های دائمی داده و از آن جهت که مصوبه ای هم پیش از این درباره امکان افزایش 50 درصدی تعرفه برای مشترکان سیم کارت های اعتباری وجود داشت، سقف تعرفه دیتای آزاد برای اعتباری ها نیز 0.75 ریال به ازای هر کیلو بایت خواهد بود.

اکنون بر اساس اطلاعات رسیده به خبرنگار تسنیم تعرفه اینترنت آزاد همراه اول و ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری یکسان شده و هر دو اپراتور سقف تعرفه ها را برای مشترکان خود در نظر گرفته اند.

جدول تغییر تعرفه همراه اول و ایرانسل نسبت به گذشته در زمینه اینترنت آزاد (بدون بسته) به شرح زیر است:

اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید
,اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدیدمنبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرخ های جدید اینترنت همراه اول آکا

اینترنت همراه اول و ایرانسل ارزان شد + جدول قیمت های جدید گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات