آکاایران:  

 یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهدبه گزارش آکاایران: هر روز، هر کسی، حتی من و شما بدون توجه به شرایط، جنسیت یا محل زندگی و کار در معرض خطرهای مختلفی هستیم. البته امیدواریم که هیچ گاه این اتفاق رخ ندهد، اما در صورت بروز چه باید کرد؟


هر روز، هر کسی، حتی من و شما بدون توجه به شرایط، جنسیت یا محل زندگی و کار در معرض خطرهای مختلفی هستیم. البته امیدواریم که هیچ گاه این اتفاق رخ ندهد، اما در صورت بروز چه باید کرد؟

امروز جمعیت کثیری از مردم دنیا، اسمارت فون هایی در جیب خود دارند، این اسمارت فون ها یا گجت های مشابه آن، گاهی می توانند به راحتی شما را از مرگ حتمی نجات دهند و یا در شرایط اورژانسی به کمک تان بیایند.

سامسونگ که معمولا گاهی اوقات ایده های جالبی را در محصولات خود پیاده می کند، گزینه ای را در محصولاتش با عنوان Emergency Mode قرار داده که می تواند در شرایط ناگوار به کمک شما بیاید.

گلکسی S5، نوت 4 و نوت Edge از این قابلیت کاربردی بهره می برند. باید توجه داشته باشید که برای فعال سازی این ویژگی باید از کمک یک فرد مورد اطمینان استفاده کنید. آن گاه این گزینه به شدت به درد شما خواهد خورد.

حالت Emergency Mode سامسونگ، عملکردی همانند Ultra Power Saving Mode داشته و با فعال سازی آن، برخی برنامه های کاربردی و مهم همانند قابلیت تماس، اینترنت و … در اختیار شما قرار می گیرد.

در این بخش شما می توانید پیامکی را که حاوی اطلاعات مکان شماست به فرد مورد نظر و از پیش مشخص شده ارسال نمایید. همچنان در این بخش می توانید از فلش دوربین خود به عنوان نشانگر استفاده کرده و یا صدای گوشی را تا حد ممکن بالا ببرید.

در اینجا روش فعال سازی این حالت را با هم مرور می کنیم:

1- در اولین مرحله، شما باید نام افراد مورد نظر و البته مورد اعتماد خود را وارد کنید. به قسمت Setting رفته، سپس به منوی System و Safety Asistance را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید کانتکت های مورد نظر را انتخاب نمایید.

یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهد

آکاایران: یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهد

2-  خب، شما الان آماده شده اید و به راحتی می توانید حالت اورژانس را فعال سازید.  با فشردن کلید پاور گوشی و نگه داشتن آن، گزینه فعال سازی این حالت را خواهید دید. آن را فعال کنید.

یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهد
3- خب، حالا ما در حالت Emergency Mode سامسونگ هستیم. همان طور که می بینید، این حالت بسیار شبیه به UPSM است. باتری شما در این حالت بسیار بیشتر دوام می آورد، اما می بینید که محدودیت هایی نیز برای شما وجود دارد.

یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهد

4- شما می توانید با لمس سه نقطه بالای صفحه نمایش، این حالت را غیر فعال ساخته و به منوی عادی گوشی باز گردید!

یک ویژگی جالب در گوشی های سامسونگ که می تواند جان شما را نجات دهدمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات