آکاایران:  

 وضعیت اپل در ایران پس از رفع تحریمبه گزارش آکاایران: خبر لغو تحریمها و آغاز دوران پس از تحریم را یکی از بهترین خبرهای سیاسی و اقتصادی اخیر میتوان دانست.


خبر لغو تحریمها و آغاز دوران پس از تحریم را یکی از بهترین خبرهای سیاسی و اقتصادی اخیر میتوان دانست. کشور ایران با جمعیتی در حدود ۷۷ میلیون نفر که شانزدهمین کشور پر جمعیت دنیا محسوب میشود همیشه بازار خوبی جهت تعامل با کارتل های بزرگ اقتصادی به حساب می آید. در دوران تحریم همیشه تکنولوژی روز از طریق کالای قاچاق و یا با واسطه های متعدد البته نا آشنا به تکنولوژی و افرادی که فقط سود خود را در نظر میگرفتند و کالاهای بی کیفیت و به اصطلاح فیک را وارد بازار میکردند. این کالا ها به خاطر نداشتن گارانتی معتبر و سیستم خدمات پس از فروش هزینه زیادی را برای خانواده های ایرانی بوجود می آورد. بازار سیاهی که هم اکنون نیز در بازار خدمات نرم افزاری موبایل و لپ تاپ میتوان دید. حال با آغاز دوران جدید منتظر خبر های جدید در ضمینه ورود تکنولوژی به ایران هستیم. یکی از این تکنولوژی ها در دست شرکت معتبر اپل میباشد.

وضعیت اپل در ایران پس از رفع تحریم

آکاایران: وضعیت اپل در ایران پس از رفع تحریم

وزارت خزانه داری آمریکا پس از لغو تحریم برای شرکتهای تابعه آمریکا اجازه فعالیت در بازار ایران را صادر کرده است. شرکت اپل هیچگاه به طور رسمی و حتی جزئی در بازار ایران حضور نداشته است ولی همیشه ایران را بازار بسیار مستعدی میداند و با توجه به جمعیت نسبتا جوان و علاقه مند به تکنولوژی و با درک بالایی از شناخت برند اپل به دنبال استفاده ازاین فرصت طلایی می باشد.

طبق گزارش وال استریت ژورنال یک شرکت سوئیسی زیر نظرhp در ماه گذشته تلاش برای حضور در بازار ایران را شروع کرده و شرکت اپل نیز قصد باز کردن فروشگاههای رسمی خود را در ایران دارد.
در سال ۲۰۱۵ نیز اخباری مبنی برتلاش اپل برای همکاری نزدیک با توزیع کنندگان ایرانی منتشر شد اما هرگز اعلام رسمی در این خصوص منتشر نشده است. اکنون با بوجود آمدن فضای کسب کار در ایران پس از تحریم باید صبرکرد و دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت.منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات