آکاایران:  

 ساعت های هوشمند سال 2016 تصاویرساعت های هوشمند دوران خوبی را در سال 2015 سپری کردند. اگرچه این گجت های نوظهور سال فوق العاده ای را تجربه نکردند اما رشد خوبی را در زمینه فروش شاهد بودند.


کارشناسان برای سال 2016 موفقیت هرچه بیشتر برای ساعت های هوشمند را امید دارند که با توجه به عرضه احتمالی نسل جدید این فناوری های پوشیدنی از سوی اپل، هوآوی، ایسوس، ال جی و بسیاری شرکت های دیگر چندان دور از دسترس نیست.

ساعت های هوشمند دوران خوبی را در سال 2015 سپری کردند. اگرچه این گجت های نوظهور سال فوق العاده ای را تجربه نکردند اما رشد خوبی را در زمینه فروش شاهد بودند. کارشناسان برای سال 2016 موفقیت هرچه بیشتر برای ساعت های هوشمند را امید دارند که با توجه به عرضه احتمالی نسل جدید این فناوری های پوشیدنی از سوی اپل، هوآوی، ایسوس، ال جی و بسیاری شرکت های دیگر چندان دور از دسترس نیست. همچنین، انتظار می رود در سال 2016 تعداد بیشتری از شرکت های فعال در زمینه تولید ساعت های لوکس دنباله رو شرکت تگ هویر ساعت های هوشمند رده بالا، پیشرفته و گران قیمت خود را معرفی کنند.

 

اپل واچ 2

 

حوادث

ساعت های هوشمند سال 2016 تصاویر -آکاساعت های هوشمند سال 2016 تصاویر

آکاایران: ساعت های هوشمند سال 2016 تصاویر

 

عرضه نسل دوم ساعت هوشمند اپل یکی از محتمل ترین گزینه ها برای سال 2016 محسوب می شود اما سریع نباید نتیجه گیری کرد زیرا بنابر شایعاتی که در زمان معرفی نخستین ساعت هوشمند این شرکت منتشر شده بود، اپل هر دو سال یک بار محصول پوشیدنی خود را به روز رسانی خواهد کرد. اما این که با چیزی شبیه یک به روز رسانی (S) گونه همانند آنچه برای گوشی های هوشمند آی فون رخ می دهد، مواجه شویم دور از ذهن نیست.

 

سامسونگ گیر S3

 

روزنامه

islamic republic news agency

 

عرضه نسل سوم ساعت هوشمند گیر S سامسونگ نسبت به اپل واچ 2 قطعی تر به نظر می رسد. نسل نخست این محصول چندان موفق نبود اما گیر S2 عملکرد بسیار بهتری را ارائه کرده است. این ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل تایزن هم از طریق نمایشگر لمسی و هم یک حلقه گردان قابل کنترل است. ممکن است گیر S3 طی نمایشگاه IFA در ماه سپتامبر معرفی شود.

سونی اسمارت واچ 4

 

 خبرجنوب

شیراز اخبار

 

 

سونی یکی از شرکت های پیشرو در زمینه معرفی ساعت های هوشمند محسوب می شود و می تواند از کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه یا نمایشگاه IFA در ماه سپتامبر برای معرفی نسل جدید اسمارت واچ خود استفاده کند. سونی در نسل سوم اسمارت واچ تم ورزشی را برای محصول خود برگزید اما در صورت تداوم محبوبیت مدل هایی با ظاهر ساعت های سنتی که توسط اپل، هوآوی و سامسونگ ارائه شده اند ممکن است سونی با ساعت هوشمند جدید خود در سال 2016 همه را شگفت زده کند.

نسل سوم موتورولا موتو 360

 

 ایرنا، ایران، خبرگزاری

خبرکشورهای

 

تولیدکننده دیگری که با نسل دوم موتو 360 طراحی سنتی ساعت های مچی را برای ساعت هوشمند خود برگزید، موتورولا بود. البته امیدواریم در نسل آینده این ساعت هوشمند شاهد محصولی با ضخامت کمتر باشیم.

 

هوآوی واچ 2

 

iran

international khabar

 

ساعت هوشمند هوآوی یکی از زیباترین نمونه های حال حاضر در بازار است اما همچنان اندکی بزرگ و ضخیم به نظر می رسد. گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها طی سالیان گذشته شاهد جمع و جورتر شدن اندازه خود بوده اند و دلیلی وجود ندارد تا شاهد شکل گیری جریانی مشابه در بازار ساعت های هوشمند نباشیم. به نظر نمی رسد نسل دوم هوآوی واچ در کنگره جهانی موبایل معرفی شود و شاید در فصل سوم 2016 شاهد چنین اتفاقی باشیم.منبع :

khabar e varzeshi

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات