باگ عجیب در نوار تسکبار ویندوز 7

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد باگ عجیب در نوار تسکبار ویندوز 7 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


باگ عجیب در نوار تسکبار ویندوز 7
,نوار تسک بار ویندوز 7, ویندوز 8, ترفندهای ویندوز,[categoriy]

آکاایران: باگ عجیب در نوار تسکبار ویندوز 7

آکاایران: با وجود این که ویندوز 8 عرضه شده است اما می توان همچنان از ویندوز 7 به عنوان یک ویندوز کامل نام برد. اما در ویندوزهای 7 نیز باگ های عجیب و مختلفی به چشم می خورد. در این ترفند قصد داریم به معرفی یک باگ عجیب در نوار Taskbar ویندوز 7 بپردازیم.

به گزارش آکاایران: به طوری که می توانید نوار تسک بار را با دو کلیک از پایین به بالا جابجا کنید، حتی اگر نوار تسک بار در حالت قفل باشد!

بدین منظور:

ابتدا بر روی آیکن یکی از برنامه های در حال اجرا و یا سنجاق شده به نوار تسک بار راست کلیک کنید (دقت کنید نبایستی کلیک راست را نگه دارید، تنها یک بار راست کلیک کنید).

پس از نمایش منوی راست کلیک مربوط به برنامه ی مورد نظر، در قسمت خالی از نوار تسک بار کلیک کرده و کلیک چپ ماوس را نگه دارید.

,نوار تسک بار ویندوز 7, ویندوز 8, ترفندهای ویندوز,[categoriy]

خواهید دید که پس از چند لحظه نوار تسک بار از پایین صفحه به بالا منتقل خواهد شد!

جالب این جاست که حتی اگر تسک بار قفل باشد نیز این ترفند عملی خواهد بود.

البته پس از انتقال نوار تسک بار به بالای صفحه این ترفند دیگر موجب انتقال آن به پایین نخواهد شد و بایستی ابتدا با راست کلیک بر روی فضای خالی از نوار تسک بار و اطمینان از تیک نخوردن Lock the taskbar، نوار تسک بار را با استفاده از ماوس بگیرید و به پایین صفحه بکشید.

گردآوری: آکا ایران

منبع :

باگ عجیب در نوار تسکبار ویندوز 7 گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات