خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس
, استیو, پلاک, جابز,[categoriy]

آکاایران: خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس

آکاایران:  

به تازگی وب‌سایت آی‌تی وایر به دلیل اصلی این اقدام استیو جابز پی برده و آن را منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران: مطمئنا هیچ کس به این موضوع فکر نمی‌کرده است که مردی با این نام بزرگ در ایالات متحده به فکر قانون‌شکنی باشد! اما خب دلیل اصلی این موضوع چه می‌تواند باشد؟

در واقع استیو جابز همان‌طور که در بسیاری از موارد شعار متفاوت باشید را سرلوحه کارهای خود قرار داده بود در این مورد نیز تنها از یک خلا قانونی استفاده کرده بود.

بنا بر اعلام جان کالاس مدیر ارشد امنیتی اپل، استیو جابز با استفاده از یک خلا قانونی در قانون ایالت کالیفرنیا که در آن هر خریدار خودروی نو در این ایالت شش ماه فرصت دارد تا نسبت به دریافت پلاک و نصب آن بر روی خودروی خود اقدام کند،‌خودروی بدون پلاک سوار می‌شد.

استیو جابز به اندازه کافی و فراتر از حد انتظار ثروتمند بوده و برای این کار تنها با یک شرکت اجاره خودرو قرارداد بسته بود تا هر شش ماه یک بار یک خودرو مرسدس SL55 نو و جدید را بجای مرسدس قبلی به اجاره خود دربیاورد.

به نظر شما این راه‌حل خند‌ه‌دار یک مرد منطقی برای کنار زدن قانون بود و یا یک دلیل دیوانه‌وار دیگر تنها برای متفاوت بودن!؟

خودرواستیوجابزچراهیچ وقتپلاکنداشت؟


آکا ایران
آکا ایران » فناوری اطلاعات » گوناگون » خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس

منبع :

خودرو استیو جابز چرا هیچ وقت پلاک نداشت؟ + عکس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات