فروش گرانترین شماره تلفن جهان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فروش گرانترین شماره تلفن جهان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فروش گرانترین شماره تلفن جهان
,خرید شماره های رندتلفن همراه شماره تلفن شماره های رند مزایده شماره های رند,خرید شماره های رند خودرو , اخبار گوناگون,[categoriy]

آکاایران: فروش گرانترین شماره تلفن جهان

آکاایران:  

شرکت مخابرات امارات گفته است که خریدار این شماره تلفن یک شهروند اماراتی است و این شماره را شخصی استفاده خواهد کرد.

به گزارش آکاایران: یک شهروند امارات موفق شد تا گرانترین شماره تلفن جهان را بخرد. این فرد اماراتی در یک مزایده که از سوی شرکت مخابرات امارات برگزار شد، شماره تلفن 050777777 را به ارزش هشت میلیون درهم خریداری کرد. این مزایده در حضور بیش از 700 نفر برای تصاحب شماره تلفن های رند برگزار شد.

به گزارش ایسنا شرکت مخابرات امارات 70 شماره تلفن از شماره های رند را در یک مزایده علنی برای دوست داران این نوع شماره ها عرضه کرد.

این مزایده همزمان از طریق ماهواره در برج خلیفه دبی و هتل قصر امارات ابوظبی برگزار شد و این در حالی است که نام خریدار به دلایل نامعلومی ذکر نشده است.

در میان شماره های تلفن ارائه شده، شماره 0507777777 بیش از دیگر شماره ها در مزایده مستقیم، خریدار داشته است.

به گزارش العربیه، شرکت مخابرات امارات گفته است که خریدار این شماره تلفن یک شهروند اماراتی است و این شماره را شخصی استفاده خواهد کرد.

بر اساس این گزارش دیگر شماره های عرضه شده در این مزایده جمعا به ارزش 13 میلیون و 550 هزار درهم به فروش رفتند.

مزایده برای خرید شماره های رند خودرو و تلفن همراه در کشورهای عربی و نیز برخی از کشورهای غربی به ویژه در میان جوانان از استقبال زیادی برخودار است.


آکا ایران
آکا ایران » فناوری اطلاعات » اخبار فن آوری » فروش گرانترین شماره تلفن جهان

منبع :

فروش گرانترین شماره تلفن جهان گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات