آموزش قفل گذاری روی فولدر در ویندوز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش قفل گذاری روی فولدر در ویندوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: آموزش قفل گذاری روی فولدر در ویندوز

آکاایران: برنامه ای برای قفل گذاری روی پوشه ها

آموزش قفل کردن فولدر در ویندوز

به گزارش آکاایران: شاید اطلاعات خصوصی مثل عکس و فیلم در کامپیوتر داشته باشید و نخواهید که کسی به این اطلاعات شخصی دسترسی داشته باشد. یکی از روش های جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات شما، رمز گذاری آنهاست. مثلا شما میتوانید با استفاده از نرم افزار هایی مانند وین زیپ، فایل های مورد نظر خود را آرشیو کنید و روی آنها رمز بگذارید تا جلوی دسترسی دیگران را بگیرید.

اگر میخواهید بر روی فایل ها و فولدر های خود پسورد قرار دهید تا به جز خودتان دیگران نتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند میتوانید از نرم افزار Folder Lock استفاده کنید.

در ادامه روش قفل گذاری بر روی فولدر ها را آموزش خواهیم داد.

بعد از دانلود و نصب برنامه آن را اجرا کنید.

 

,[categoriy]

 

 

ابتدا یک رمز اصلی برای نرم افزار انتخاب کنید تا دیگران نتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

 

,[categoriy]

 

 

بر روی آیکون قفل کلیک کرده و گزینه Add Folder را بزنید و فولدر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا نرم افزار آن را قفل کرده و از دسترس دیگران خارج سازد.

نرم افزار قفل کردن پوشه های ویندوز

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش قفل گذاری روی فولدر در ویندوز شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش قفل گذاری روی فولدر در ویندوز گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات