در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حضورتان در اینترنت را پاک کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به کمک این وبسایت که دو برادر ان را طراحی کرده اند که میتوانید حضورتان در اینترنت را دیلیت کنید.

حضورتان در اینترنت را پاک کنید
حضورتان در اینترنت را پاک کنید

آکاایران: حضورتان در اینترنت را پاک کنید

پاک کردن حضور خود در اینترنت!

 شاید اخباری مانند حملات سایبری، توسعه اخبار جعلی در گوگل و فیس بوک و سوءاستفاده آنلاین در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باعث شده تا تصمیم بگیرید تا خود را از اینترنت بیرون بکشید.

شما خوشبخت هستید چراکه برادران سوئدی به نام های ویلی دالبو و لینوس اونه بک با ساخت یک وب سایت شمار را قادر می سازند تا با چند کلیک خودتان را از اینترنت دیلیت کنید.
این دو برادر با ایجاد سایت Deseat.me اجازه می دهند تا شما حضور خود از اینترنت را پس از جستجو از بین ببرید.

سرویس دیلیت کردن delete خود از اینترنت فعلاً در فاز ابتدایی روی اکانت جی میل کار می کند و کافی با ورود به سایت و داخل شدن با اکانت جی میل تمام لینک های مرتبط با خود را پیداکرده و سپس با یک کلیک دیلیت می کنید.
در این فاز ردپاهای شما در فیس بوکف توئیتر و اورنوت/Evernote پس از جستجو پاک می شوند و سپس در فازهای بعدی سایر سایتهای معروف به دیتابیس آن افزوده می شود.

برنامه نویسان سوئدی با استفاده از تعاریف امنیتی موجود در جی میل سرویس پاک کردن اکانت را به صورت خودکار روی سایت آورده و مدعی هستند که عملیات جستجو و پاک روی رایانه کاربر و نه روی سرور آنها انجام می شود تا نقض حریم خصوصی افراد به وجود نیاید.

آنها قول داده اند که آسیبی به دیتای کاربر نخواهند زد و همه اتفاقات روی رایانه کاربر می افتد.

منبع :

حضورتان در اینترنت را پاک کنید گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات