با این ترفند بسته اینترنتی شما زود تمام نمیشود –

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با این ترفند بسته اینترنتی شما زود تمام نمیشود – ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  جلوگیری از هدر رفتن اینترنت

تمامی نرم افزار های گوشی شما بدون اجازه به اینترنت متصل هستند که هم حجم دیتای شما را مصرف می کند، سرعت اینترنت را کند می کند و حافظه گوشی شما را کاهش می دهد. با استفاده از یک راه حل سریع می توانید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت مسدود کنید.

ترفندی برای جلوگیری از مصرف اینترنت توسط برخی نرم افزار ها

بسیاری از نرم افزار های پیش فرض و نصب شده توسط کاربر به اینترنت دسترسی مستقیم دارند که از طرفی حجم بسته و سرعت اینترنت شما کاهش میابد و از طرفی دیگر حافظه گوشی شما پر شده و در نتیجه سرعت عکس العمل گوشی شما نسبت به گذشته کمتر می شود و می توان گفت در مصرف باتری هم بی تاثیر نیست.
اگر شما می خواهید دسترسی خودکار برخی از نرم افزار ها را به اینترنت محدود کنید کافیست با چند کلیک این مشکل را برطرف کنید.
به تنظیمات گوشی بروید و گزینه ی Data usage را انتخاب کنید.

با این ترفند بسته اینترنتی شما زود تمام نمیشود –
,ترفند,ترفند اینترنت,ترفند اینستاگرام,[categoriy]

آکاایران: با این ترفند بسته اینترنتی شما زود تمام نمیشود –

به گزارش آکاایران: در این قسمت نرم افزار هایی که می خواهید دسترسی آن ها به طور خودکار به اینترنت قطع شوند را انتخاب کرده سپس به انتهای صفحه بروید و گزینه ی Restrict background data را فعال کنید.

,ترفند,ترفند اینترنت,ترفند اینستاگرام,[categoriy]

منبع :

با این ترفند بسته اینترنتی شما زود تمام نمیشود – گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات