پی بردن به آنلاین بودن دوستان در Facebook در صورت خاموش بودن سیستم چت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پی بردن به آنلاین بودن دوستان در Facebook در صورت خاموش بودن سیستم چت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پی بردن به آنلاین بودن دوستان در Facebook در صورت خاموش بودن سیستم چت


در صورتی که در سایت Facebook عضو هستید و با ویژگی‏ها و قابلیت‏های مختلف آن آشنایی دارید حتماً می‏دانید که یکی از قابلیت‏های فیس‏بوک امکان چت کردن با دوستان است. یعنی در صورتی که فردی را در فیس‏بوک به عنوان دوست به لیست دوستان خود اضافه کنید، می‏توانید هر زمان که هر دو آنلاین بودید به طور مستقیم و در همان محیط فیس‏بوک با یکدیگر گفتگو یا چت کنید. اما ویژگی خاصی که قابلیت چت فیس‏بوک دارد این است که امکان حضور نامرئی یا به اصطلاح Invisible در آن وجود ندارد.

شما می‏توانید چت را با انتخاب گزینه Go Offline خاموش کنید. درست است که با این کار آنلاین بودن خود را از دید دوستان‏تان پنهان کرده‏اید، اما دیگر خودتان هم امکان مشاهده این که چه کسی از دوستان شما آنلاین است را ندارید. یعنی کاملاً ویژگی چت را غیرفعال کرده‏اید. اما هم اکنون قصد داریم یک ترفند جالب را برای شما بازگو کنیم که با بهره‏گیری از آن، در حین اینکه آفلاین هستید می‏توانید آنلاین بودن دوستان‏تان را چک کنید، بدون این که نیاز باشد از حالت آفلاین خارج شوید.

برای این کار:
ابتدا در سایت فیس‏بوک با نام کاربری خود وارد شوید.
اکنون در نوار پایین صفحه، بر روی Chat و سپس Options کلیک کنید. سپس بر روی گزینه Go Offline کلیک کنید تا وضعیت شما بر روی آفلاین قرار گیرد. خواهید دید که در این حالت چت خاموش شده است و امکان این که مشاهده کنید کدام یک از دوستان‏تان آنلاین هستند وجود ندارد، مگر اینکه چت را مجدداً روشن کنید.
اما برای این که در حین خاموش بودن چت به وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن دوستان‏تان پی ببرید بایستی وارد یکی از اپلیکیشن‏های سایت فیس‏بوک که در اصل یک بازی است بشوید. این بازی (Backgammon (Tavla نام دارد. برای ورود به آن می‏توانید نام آن را در قسمت Search وارد کنید و با جستجو و نمایش نتیجه وارد آن شوید. یا اینکه مستقیماً بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد آن شوید:
http://www.facebook.com/apps/application.p...4.3671767838..1
پس از ورود به صفحه اصلی این بازی، بر روی دکمه Go to Application کلیک کنید.
در صفحه بعد، ابتدا اندکی صبر کنید تا بازی Load شود. سپس در قسمت راست صفحه جایی که عبارت Lobby درج شده است با کلیک بر روی نام اتاق (Room) وارد یکی از اتاق‏های خالی بازی شوید. مهم نیست کدام اتاق، تنها دقت کنید عبارت (Full) در مقابل نام آن درج نشده باشد. در صورتی که هیچ یک از اتاق ها خالی نیست و امکان ورود به آنها وجود ندارد اندکی صبر کنید و مجدد صفحه را رفرش کنید تا اتاقی خالی شود.
پس از کلیک بر روی نام اتاق و ورود به صفحه بعد، از نوار بالایی بازی بر روی سومین گزینه یعنی Play with your friends کلیک کنید.
در این صفحه نام کلیه دوستان شما که هم اکنون در سایت فیس بوک آنلاین هستند را مشاهده خواهید کرد، در عین حالی که چت نیز خاموش است.

منبع:ترفندستان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله پی بردن به آنلاین بودن دوستان در Facebook در صورت خاموش بودن سیستم چت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه بفهمیم که دوستمان آنلاین است , چگونه آنلاین بودن آی پی را بفهمیم , فهمیدن اینکه کی سیستم لاینسس شده , فهمیدن اینکه کی سیستم لایسنس شده , چطور بفهمیم بازدید کننده فیسبوک , چگونه در وایبر آفلاین باشیم , آموزش ساخت صفحه در فیس نما , چگونه در وایبر مخفی باشیم , یافتن لینک فیس بوک خودمان , چگونه فیس بوک را حذف کنیم , مخاطبان آنلاین چگونه اند , غیر فعال کردن چت فیسبوک , کد ارسال شارژ به دوستان , بلاک شدن در چت فیسبوک , ورود به فيس بوك فارسي , کردن درفیس بوک بو , فیس بوک صفحه اصلی , face book

پی بردن به آنلاین بودن دوستان در Facebook در صورت خاموش بودن سیستم چت گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات