حذف یا غیرفعال کردن حساب کاربری در فیسبوک

آکاایران : فیسبوک را امروزه همه شما می شناسید بزرگترین سرویس اجتماعی این روزهای دنیای اینترنت ، سرویسی که امروزه شاهد 1 میلیارد عضو در آن می باشیم و این تعداد همچنان در حال بالا رفتن است ، این سرویس به دلیل امکانات فوق العاده خود توانست طرفداران زیادی در مدت کوتاه برای خود به دست آورد و اسم خود را در راس سایتهای اجتماعی جا بدهد به طوری که در رتبه بندی جهانی الکسا بعد از موتور جستجوگر گوگل شاهد سایت فیسبوک هستیم . با این حال ممکن است شما به عنوان یک کاربر از عضویت خود در این سایت پیشمان شده باشید و می خواهید به فعالیت خود در این سایت پایان دهید در این مقاله به شما حذف یا غیرفعال کردن حساب کاربری در فیسبوک را آموزش می دهیم با ما در سایت ترفند آکاایران همراه باشید.

حذف یا غیرفعال کردن حساب کاربری در فیس‏بوک - آکا

فیسبوک


برای غیرفعال کردن حساب کاربری خود در فیسبوکک:
به نقل از آکاایران : ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.
بر روی دکمه Account در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و Account Settings را انتخاب نمایید.
در صفحه بعدی، آخرین گزینه موجود Deactivate Account است. بر روی گزینه deactivate کلیک نمایید.
در صفحه بعد شما بایستی دلیل برای این کار خود انتخاب نمایید و یا در صورت تمایل توضیحی در قبال این کار بنویسید.
با انتخاب Deactivate My Account حساب کاربری شما غیرفعال خواهد شد.
دقت کنید حتی پس از غیرفعال کردن حساب کاربری، دوستان شما همچنان امکان دعوت شما و یا برچسب زدن نام شما در تصاویر را دارند. با انتخاب گزینه Email opt out در صفحه غیرفعال کردن حساب کاربری، ایمیل‏های مربوط به این وقایع برای شما ارسال نخواهد شد.
همچنین هر زمان نیز که بخواهید میتوانید با طی مجدد این مسیر، حساب کاربری خود را فعال یا Active کنید.

اما برای حذف کامل حساب کاربری در فیسبوکک:
پس از ورود به حساب کاربری خود به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.facebook.com/policy.php#!/help/contact.php?show_form=delete_account

با انتخاب گزینه Submit درخواست حذف حساب کاربری شما ارسال می‏شود.
دقت کنید با این کار به هیچ وجه امکان بازیابی حساب کاربری نیست، در نتیجه با اطمینان کامل این کار را انجام دهید، نه وقتی جوگیر هستید!

منبع:ترفندستان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازیابی اکانت فیس بوک غیر فعال شده , غير فعال كردن حساب كاربري فيس بوك , فعال كردن حساب كاربري فيس بوك , اموزش دي اكتيو كردن فيس بوك , غیر فعال کردن اکانت فیس بوک , غیر فعال شدن اکانت فیس بوک , غیرفعال کردن اکانت فیس بوک , غير فعال كردن صفحه فيس بوك , روش deactive کردن فیس بوک , روش diactive کردن فیس بوک , غیر فعال کردن در فیس بوک , روش پاک کردن حساب کاربری , غیرفعال شدن اکانت ایمیل , حذف حساب کاربری فیس بوک , فعال کردن حساب فیس بوک , غیر فعال کردن فیس بوک , غیر فعال سازی فیس بوک , نحوه دی اکتیو فیس بوک , دی اکتیو کرن فیس بوک , خارج شدن از فیس بوک , دی اکتیو فیس بوک

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات