<p>
بازگرداندن تنظیمات Word به حالت پیش فرض از طریق رجیستری

بازگرداندن تنظیمات Word به حالت پیش فرض از طریق رجیستریدر

آکاایران: بازگرداندن تنظیمات Word به حالت پیش فرض از طریق رجیستری

آکاایران: بازگرداندن تنظیمات Word به حالت پیش فرض از طریق رجیستری

بازگرداندن تنظیمات Word به حالت پیش فرض از طریق رجیستری

نتوانسته اید

در صورتی که با نرم‌افزار Microsoft Word زیاد سروکار داشته باشید ممکن است ناخواسته تنظیمات این برنامه را تغییر داده باشید، سپس هر کاری کرده‌اید نتوانسته اید آن‌ها را به حالت قبلی بازگردانید یا گزینه‌ای در تنظیمات را گم کردید. گاهی با نصب مجدد برنامه هم تنظیمات به گذشته بازنمی‌گردد. در این ترفند قصد داریم به معرفی روشی ساده از طریق رجیستری بپردازیم که با بهره‌گیری از آن می‌توانید تمام تنظیمات نرم‌افزاری برنامه را به حالت پیش‌فرض هنگام نصب برگردانید. این ترفند بر روی کلیه نسخه‌های Word قابل اجراست.


برای این کار:
ابتدا دقت کنید برنامه Word کاملاً بسته باشد.
با فشردن کلیدهای WinR به Run رفته و عبارت regedit را وارد کنید و Enter بزنید تا وارد ویرایش‌گر رجیستری شوید.
سپس به مسیر زیر بروید:

HKEY-CURRENT-USER/Software/Microsoft/Office/(10.0)/ Word/Data

همان‌طور که می بینید 10.0 در پرانتز قرار گرفته است. بسته به نوع آفیس مورد استفاده، عدد مشخص شده در این مسیر متفاوت است. مثلا برای آفیس 2000، این عدد 9 بوده و برای آفیس 2003، 10 یا 11 و برای آفیس 2007 این عدد 12 میباشد.
اکنون روی شاخه Data راست‌کلیک کرده و Rename را انتخاب کنید. نام آن را به Data-Tarfandestan یا هر نام دیگری غیر از Data تغییر دهید.
اکنون رجیستری را بسته و یک‌بار سیستم را از نو راه‌اندازی کنید.
خواهید دید که تنظیمات Word به حالت اولیه بازگشته است ( یک شاخه Data نوین و دست نخوره ایجاد شده است).


کاربران تازه‌کار دقت کنند این کار تنها جهت بازگرداندن تنظیمات نرم‌افزاری Word است، طبعاًً فایل‌های شما آسیبی نخواهد دید.

.

منبع : tarfandestan.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روش برگردندان ورد به تنظیمات اولیه , بازگشت به تنطیمات پیش فرض در آفیس , برگردونودن مودم به تنظیمات اولیه , برگرداندن به تنظیمات اولیه اکسب , برگرداندن به تنظیمات اولیه اکسل , تنضیمات اولیه ورد , تنظیمات اولیه ورد

تبلیغات