در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای آفیس از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint

آکاایران: ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint

آکاایران: ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint

ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint

بسیاری از کاربران نرم‌افزار Microsoft Powerpint آفیس را تنها یک برنامه مفید برای ساخت اسلایدها و استفاده از آن در ارائه‌ها می‌دانند. اما کارهای فراوان دیگری نیز این نرم‌افزار بر می‌آید. نمونه آن ساخت آلبوم‌های عکس به شکل کاملاً پیشرفته می‌باشد.

 

برای این کار:
ابتدا نرم‌افزار Powerpoint را اجرا کنید.
به گزارش آکاایران: از منوی Insert و در قسمت Picture گزینه New Photo Album را انتخاب نمایید (در نسخه‌های نوین آفیس از تب Insert بایستی بر روی Photo Album کلیک کنید).
در پنجره باز شده (ترفندستان) روی دکمه File/Disk کلیک کرده و عکس‌های خود را از داخل هارد انتخاب و با فشردن دکمه Insert آنها را اضافه کنید. سپس در همان پنجره در قسمت Album Layout با استفاده از انتخاب گزینه‌ها، حالت نمایش عکس‌ها را مشخص نمایید. مثلاً تعداد عکس‌ها در یک صفحه، کادر هر عکس و سایر ویژگی‌های قرارگیری عکس‌ها در آلبوم را می‌توان تنظیم نمود.
در پایان برای ایجاد آلبوم بروی دکمه Create کلیک کنید تا آلبوم مورد نظرتان ساخته شود.
اگر هم خواستید این آلبوم را تغییر دهید از منوی Format گزینه Format Photo Album را انتخاب و ویرایش لازم را به عمل آورید.
این ترفند بیشتر برای افرادی که قصد دارند در سایت خود آلبوم عکس قرار دهند کاربرد دارد.

.

منبع : tarfandestan.com

ساخت آلبوم عکس به وسیله ی Microsoft Powerpoint گردآوری توسط بخش ترفند آفیس، ترفندهای آفیس، آموزش آفیس 2015، آفیس 2013 سایت آکاایران
تبلیغات