در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای آفیس از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس

آکاایران: دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس

آکاایران: دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس

دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس
قصد داریم ترفندی جذاب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می‌توانید از طریق نرم‌افزار Microsoft Word به کامپیوترتان دیکته بگویید! بدین صورت که شما با استفاده از میکروفون رایانه، متون خود را می‌خوانید و آفیس فرمان‌بردار آن‌ها را برای شما می‌نویسد.


برای استفاده از این بخش:
به گزارش آکاایران: ابتدا نرم‌افزار Microsoft Office Word را اجرا کنید. در صورتی که از آفیس XP استفاده می‌کنید از منوی Format و اگر آفیس شما 2003 است از منوی Tools بر روی Speech کلیک کنید.
سپس از شما CD آفیس خواسته می‌شود که با قرار دادن آن می‌توانید Speech recognition را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب، شما می‌توانید (ترفندستان) به صورت اختیاری و با استفاده از قابلیت‌های فوق العاده آفیس از طریق میکروفون، کار خود را تست کنید، کلمات را بخوانید و در این میان انگلیسی خود را تقویت کنید.
پس از مشاهده فیلم آموزشی برای استفاده از قابلیت دیکته در تولباری که ایجاد می‌گردد بر روی گزینه Dictation و یا Voice Command کلیک کنید. با اندکی تمرین می‌توانید که در این بخش مهارت کافی را کسب کنید.
لازم به ذکر است که استفاده از این بخش تنها به زبان انگلسی امکان‌پذیر است و برای دیکته گویی باید کلمات را به صورت دقیق و با تلفظ صحیح بیان نمایید.

.

منبع : tarfandestan.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

غیرفعال کردن چک کردن اسپل فارسی ورد

دیکته گفتن به کامپیوتر با استفاده از آفیس گردآوری توسط بخش ترفند آفیس، ترفندهای آفیس، آموزش آفیس 2015، آفیس 2013 سایت آکاایران
تبلیغات