<p>
جای گزین کردن کلیه فونت ها در پاورپوینت

جای گزین کردن کلیه فونت ها در پاورپوینتفرض

آکاایران: جای گزین کردن کلیه فونت ها در پاورپوینت

آکاایران: جای گزین کردن کلیه فونت ها در پاورپوینت

جای گزین کردن کلیه فونت ها در پاورپوینت

کرده‌اید.

فرض کنید در حال طراحی یک فایل پاورپوینت هستید و از یک فونت خاص به مراتب در قسمت‌های مختلف استفاده کرده‌اید. اما در پایان کار، از انتخاب این فونت راضی نیستید و ترجیح می‌دهید یک فونت دیگر را جای‌گزین آن کنید. طبیعتاً بررسی تمامی اسلایدهایی که این فونت در آنجا استفاده شده و جای‌گزین نمودن فونت نوین کار دشوار و وقت‌گیری به نظر می‌رسد. اما نیازی به این کار نیست چرا که در محیط نرم‌افزار Powerpoint می‌توانید به آسانی یک فونت را در کل اسلایدهای پاورپوینت جای‌گزین فونت دیگری کنید.

برای این کار کافی است در تب نخست یعنی تب Home، از محدوده‌ی Editing بر روی فلش کوچک کنار Replace کلیک کنید.

اکنون (ترفندستان) گزینه‌ی Replace Fonts را انتخاب نمایید (در Powerpoint 2003 برای یافتن این گزینه از منوی Format اقدام کنید).

در پنجره‌ی باز شده در قسمت Replace، فونتی که می‌خواهید تغییر کند و در قسمت With فونت نوین را انتخاب کنید و سپس روی دکمه‌‌ی Replace کلیک کنید.

خواهید دید که به همین سادگی فونت‌ نوین در کل متن جای‌گزین فونت قبلی شده است.

.

منبع : tarfandestan.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خط انداختن زیر پاراگراف پاورپوینت , ثابت نگه داشتن فرمت فونت در اکسل , افزودن فونت ها به فایل پاورپوینت , فونت مناسب برای ارائه پاورپوینت , سیو کردن فونت با پاورپوینت , ذخیره پاورپوینت با فونت , مشکل گوگل فونت

تبلیغات