Image result for program for ios
آکاایران:با نزدیک شدن به پایان سال 2018, اپل پرطرفدارترین نرم افزار هایی که توسط کاربرانش دانلود شده بودند را معرفی کرد.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , به معرفی این اپلیکیشن ها میپردازیم. با ما همراه باشید.

پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌اواس را در سال 2018 بشناسید

اپل با انتشار فهرست دانلودهای برتر 2018 نشان داد یوتیوب در صدر قرارگرفته و به دنبال آن اپلیکیشن اینستاگرام، اسنپ چت، مسنجر و فیس‌بوک در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

Image result for youtube for ios

اپ موسوم به Bitmoji متعلق به اسنپ چت که اجازه ساخت اموجی از روی تصویر کاربر را می‌دهد به رده ششم سقوط کرد.

سال 2018 برای بعضی از کمپانی‌ها مانند فیس‌بوک چالش‌برانگیز شد که با اتهام نقض حریم خصوصی، فروش غیرقانونی دیتای کاربران، دخالت در انتخابات آمریکا و دادن اطلاعات غلط به رأی‌دهندگان آمریکایی ... روبرو شد.
به‌هرحال مسنجر، اینستاگرام و خود فیس‌بوک؛ هر سه متعلق به یک کمپانی در میان 5 اپلیکیشن برتر سال 2018 روی آی او اس قرار گرفتند.
اسنپ چت نیز امسال با چالش‌های جدی مواجه شد که طراحی مجدد اپلیکیشن موجی از انتقاد را برانگیخت و از سوی دیگر کپی‌هایی که اینستاگرام از اسنپ چت کرد، باعث افزایش رقابت شدید میان این دو پلتفرم شد.

Image result for Facetune for ios

محبوب‌ترین اپلیکیشن پولی سال نیز ویرایش تصاویر سلفی به نام Facetune شد که 3.99 دلار قیمت دارد. اپلیکیشن kirakira نیز به قیمت 99سنت در رده دوم جدول پولی‌ها جای گرفت. با این برنامه می‌توان افکت‌های ویژه به‌ عکس و ویدئو افزود.
البته اپل از تعداد دانلودها سخنی به میان نیاورده است.

Image result for Fortnite for ios

در بخش گیم نیز محبوب‌ترین بازی موبایلی Fortnite شد. شماره دو helix Jump شد و به دنبال آن Rise Up مقام سوم را کسب کرد.

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11