آکاایران: در جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی سامسونگ به منظور تشویق کاربران به مهاجرت به گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9)، این شرکت پا روی دم اپل گذاشته است! سامسونگ درون ویدیو، کاربران را به کنار گذاشتن گوشی های کند و آهسته آیفون و خرید گلکسی S9 تشویق می کند.

در جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی سامسونگ، این شرکت باز هم تلاش کرده اصلی ترین رقیب خود در بازار موبایل را به چالش بکشد. مهاجرت به گلکسی اس 9 از یک گوشی آیفون کند، ایده اصلی این ویدیو محسوب می شود. در این تبلیغ با افرادی رو به رو می شویم که حین انجام کارهای روزمره، به خاطر کند بودن گوشی آیفون خود به مشکل برخورد می کنند. حال پیشنهاد سامسونگ برای این کاربران، مهاجرت به گلکسی اس 9 است!

سامسونگ در این ویدیو در حالی اپل را به خاطر مجبور کردن کاربرانش به خرید گوشی های نوین به شیوه های مختلف مورد تمسخر قرار می دهد که خود نیز همین کار را به شیوه ای متفاوت انجام می دهد.

درخواست سامسونگ از کاربران برای مهاجرت به گلکسی اس 9 از گوشی های کند آیفون! | گجت نیوزدرخواست سامسونگ از کاربران برای مهاجرت به گلکسی اس 9 از گوشی های کند آیفون! | گجت نیوز

گجت نیوزدرخواست سامسونگ از کاربران برای مهاجرت به گلکسی اس 9 از گوشی های کند آیفون!

آکاایران: درخواست سامسونگ از کاربران برای مهاجرت به گلکسی اس 9 از گوشی های کند آیفون! | گجت نیوز

به عقیده کاربران، اپل بعد از هر مرتبه عرضه دو الی سه گوشی نوین در هر سال، به صورت عمدی و بعد از انتشار به روزرسانی های نرم افزاری، عملکرد گوشی های قبلی را کاهش می دهد تا بلکه آن ها از کند بودن گوشی های خود خسته شده و به خرید مدل های نوین روی بیاورند.

همچنین بخوانید:

اپل به خاطر کند کردن عمدی آیفون های قدیمی از کاربران عذرخواهی کرد

سامسونگ از این سوژه در ویدیوی تبلیغاتی جدیدش استفاده کرده و چاره کار را مهاجرت به گلکسی اس 9 به گلکسی اس 9 پلاس عنوان کرده است. این در حالی است که سامسونگ به شیوه ای دیگر کاربران را به خرید مدل های نوین تشویق می کند. اپل بعد از عرضه یک گوشی، حداقل تا چهار الی پنج سال از آن پشتیبانی کرده و برایش آپدیت هایی را عرضه می کند، اما یک پرچمدار سامسونگ در بهترین حالت تنها دو مرتبه آپدیت سیستم عامل های نوین را دریافت خواهد کرد.

مهاجرت به گلکسی اس 9 از آیفون

دانلود ویدیو
منبع :gsmarena

درخواست سامسونگ از کاربران برای مهاجرت به گلکسی اس 9 از گوشی های کند آیفون!

.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات