loading...
وان پلاس 6 به طور رسمی نمایش داده شد

آکاایران: وان پلاس6 به طور رسمی نمایش داده شد

آکاایران: تیزر رسمی وان پلاسبرای دستگاه آتی این شرکت منتشر شد.

چند روزی است که خبرهای زیادی در مورد وان پلاس۶ منتشر می شود زیرا روزبه روز به زمان معرفی این گوشی نزدیک می شویم.

اگر به تصویر نگاه کنید، فکر می کنید که وان پلاس۵ تی دوباره به نمایش درآمده است ولی باید بگوییم که پشت این مدل، گوشی وان پلاس۶ دیده می شود.

از تیزر منتشر شده اطلاعات زیادی می توان گرفت. مثلا اگر با دقت به آن توجه کنید، می بینید که آنتن های گوشی در فریم فلزی محدود بوده و در آن بیشتر نمی شوند. این اتفاق باعث می شود تا تأیید کنیم که وان پلاس۶ قاب شیشه ای در پشت دارد که معمولاً این ظاهر در دنیای گوشیها، به یکی از اتفاقات مرسوم تبدیل شده است.

در مورد صفحه نمایش این گوشی باید بگوییم تا به الآن مشخص شده که بریدگی در قسمت بالای آن وجود خواهد داشت.

یکی از موارد عجیب درباره وان پلاس۶ این است که احتمالاً کشو هشدار (alert slider) در این دستگاه موجود نیست و یا حداقل جای آن عوض شده است.

بر اساس این تصویر، وان پلاس۶ نسبت به مدلهای قبلی کمی عریض تر به نظر می رسد ولی باید مدنظر داشته باشیم که این دو گوشی (وان پلاس۵ تی و وان پلاس۶) روی یکدیگر قرار گرفته اند. البته ما در این مورد مطمئن نیستیم زیرا احتمال دارد که این کمپانی تصمیم داشته تا کناره های این مدل را به نمایش بگذارد که البته موفق نبوده است.

با توجه به سوابق وان پلاسدر مورد معرفی گوشیها، انتظار داریم پیش از معرفی دستگاه نوین، باز هم تیزرها و تصاویر بیشتری از وان پلاس۶مشاهده و منتشر شود.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات