ایموجی AR شخصیت های میکی و مینی موس به Galaxy S9 و +S9 می آید

ایموجی AR شخصیت های میکی و مینی موس به Galaxy S9 و

آکاایران: ایموجی AR شخصیت های میکی و مینی موس به Galaxy S9 و +S9 می آید

آکاایران: ایموجی های AR جز قابلیت هایی بود که سامسونگ در مراسم رونمایی از Galaxy S9 و +S9 بر روی آن تمرکز کرد و دلیل آن هم یک نوع جواب به Animoji شرکت اپل بود. حال، کاربرانی که از این قابلیت لذت می برند، می توانند از ۲ شخصیت نوین نیز استفاده کنند.

شخصیت های میکی و مینی موس هم اکنون در دسترس قرار دارند. سامسونگ می گوید که شخصیت های دیزنی برای اولین به محیط واقعی زندگی می آیند . شما می توانید این شخصیت ها را در محیط برنامه دوربین گوشی در قسمت AR Emoji دانلود کنید.

اما این کل ماجرا نیست! شخصیت های دیگر محبوب دیزنی مانند The Incredibles، Zootopiaو Frozen نیز در سال آینده به ایموجی های AR اضافه می شوند. سیستم ایموجی AR با یادگیری عمیق و تکنولوژی تشخیص چهره می تواند بیش از ۱۰۰ ویژگی چهره را ترسیم و یک نسخه سه بعدی از آن نیز تولید کند. کاربران می توانند توسط این ویژگی به انجام کارهای سرگرم کننده بپردازند و پیام های شخصی سازی شده را به دیگران ارسال کنند. کاربر می تواند ۱۸ استیکر از پیش تعیین شده با فرمت AGIF را استفاده و با دیگران به اشتراک بگذارد. متاسفانه شخصیت های میکی و مینی موس در این ۱۸ گزینه موجود نیست.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات