آکاایران: ویوو ایکس پلی 7 (Vivo Xplay7) نام گوشی آینده شرکت ویوو است که به لطف نسبت ابعاد صفحه به بدنه، به یک قابلیت ویژه تجهیز خواهد بود. این محصول از یک دوربین سلفی پاپ آپ با طراحی بی مثال استفاده خواهد کرد.

ویوو اپکس هنوز روانه بازار نشده است، اما به نظر می رسد کمپانی ویوو مشغول کار بر روی یک گوشی هوشمند نوین است که به جهت استفاده از بالاترین نرخ نسبت ابعاد صفحه به بدنه (که در مدل اپکس نیز شاهد آن بودیم)، از یک قابلیت ویژه و منحصر به فرد بهره می برد.

دوربین سلفی پاپ آپ ویوو ایکس پلی 7 متفاوت از دوربین ویوو اپکس

هرچند ما هنوز به معتبر بودن این موضوع شک داریم، اما گزارش جدیدی از سوی چین منتشر شده که نشان می دهد گوشی معرفی نشده ی ویوو ایکس پلی 7 احتمالا به یک دوربین سلفی پاپ آپ تجهیز خواهد شد. البته این نخستین باری نیست که خبر عرضه چنین گوشی به گوش می رسد؛ در سال 2017 نیز یک دیوایس نوین برند ویوو مجهز به اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر و نسبت ابعاد صفحه به بدنه ی بسیار بالا رویت شد که یک تکه گرد جدا شده از بدنه بر روی آن از دوربین سلفی و سنسورهای مربوطه میزبانی می کردند.

گوشی ویوو

آکاایران: گوشی ویوو ایکس پلی 7 با یک قابلیت ویژه در راه است | گجت نیوز

این گزارش نوین ادعا می کند که کمپانی ویوو در نظر دارد حالا طراحی تکه گرد دوربین سلفی پاپ آپ آن محصول را بهبود بخشیده و شبیه به آنچه که در مدل ویوو اپکس به کار برده، اما با ظاهری متفاوت تر و پیشرفته تر به تولید برساند.

ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از دیگر قابلیت های این گوشی و آیا آنکه ویوو ایکس پلی 7 نیز همانند اپکس به اسپیکر درون نمایشگر تجهیز خواهد بود یا خیر در دست نداریم، اما گفته می شود یک دوربین دوگانه بر روی قاب پشتی آن تعبیه خواهد شد و در زیر قاب آن نیز تراشه اسنپدراگون 845، ظرفیت رم حداکثری 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 256 گیگابایتی قدرت بخش گوشی خواهند بود.

منبع :gizmochina
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات