گوشی هوشمند

آکاایران: انتشار تصاویری از گوشی هوشمند Xiaomi Mi Mix 2s

آکاایران: به‌ تازگی تصاویر نوین از گوشی هوشمند Xiaomi Mi Mix 2s در فضای مجازی منتشر شده است. در حال حاضر منتقدین کنجکاو به‌ طور فعال اطلاعات خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و فرضیات نوین را در مورد ویژگی‌های این محصول بیان می‌کنند. نمایندگان شرکت Xiaomi اعلام کردند محصول نوین این کمپانی در تاریخ 27 مارس به‌ صورت رسمی رونمایی خواهد شد.
اما در حال حاضر کاربران تنها می‌توانند عکس‌های مربوط به پرچم‌دار نوین کمپانی را مشاهده نمایند. البته باید به‌ این نکته اشاره کرد که طرفداران این برند به‌ طور مستمر پیگیر اخبار و اطلاعات محصولات نوین این کمپانی هستند. پیش‌ از این در مراسم معرفی Xiaomi Mi Mix 2s، عنوان شد که این محصول در نسخه‌های مختلفی عرضه خواهد شد.
برخی بر این عقیده‌اند که محصول نوین دارای صفحه‌نمایش فاقد فریم خواهد بود و برخی دیگر نیز در مورد قرار گرفتن لنز دوربین در گوشه‌ی پنل خبر می‌دهند. تحلیلگران بر این باورند که تولیدکننده‌ی چینی دستگاه نوین خود را با پردازنده‌ی Qualcomm Snapdragon 845، صفحه‌نمایش بزرگ با وضوح 1080x2160 و دوربین قدرتمند و 8 گیگابایت رم عرضه خواهد کرد اما این فرضیات هنوز در حد شایعه است و برای دانستن اخبار رسمی باید منتظر رونمایی از محصول بمانیم.

.

منبع : askitnews.com

تبلیغات