آکاایران: چهارمین سری از قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی برگزار شد و شرکت Huawei برندگان گوشی های میت 10 پورشه دیزاین، بلندگوی JBL Clip2، هدست JBL و کارت خدمات VIP را در این هفته نیز اعلام کرد.

در جشنواره عیدانه امسال هواوی که با نام عید دیدنی با هواوی برگزار می شود، شما می توانید با خرید یکی از گوشی های منتخب این برند از جمله میت 10، میت 10 پرو، میت 10 لایت، پی اسمارت و وای 7 پرایم از فروشگاه های منتخب سراسر کشور، یک هدیه به ازای خرید خود و متناسب با مدل گوشی خریداری شده دریافت کنید.

اما قسمت هیجان انگیز جشنواره عید دیدنی با هواوی، قرعه کشی های هفتگی برای 77 دستگاه گوشی میت 10 پورشه دیزاین و هزاران جایزه ی دیگر است. شما پس از خرید یکی از گوشی های منتخب هواوی، این شانس را دارید که با وارد کردن اطلاعات خود در وب سایت http://huaweidi.com یکی از برندگان خوش شانس این جشنواره باشید. قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی در روزهای پنجشنبه هر هفته برگزار می شود و شما می توانید آن را به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام هواوی به آدرس huaweimobilefarsi دنبال کنید. در ادامه، اسامی سری چهارم برندگان خوش شانس جوایز ارزشمند هواوی در جشنواره نوروزی را مشاهده خواهید کرد.

اسامی برندگان قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی (سری چهارم)

معرفی برندگان سری چهارم قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی | گجت نیوز

آکاایران: معرفی برندگان سری چهارم قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی | گجت نیوز

معرفی برندگان سری چهارم قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی | گجت نیوز

تهیه شده توسطگجت نیوز
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات