آکاایران: سامسونگ گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9) به همراه بزرگتر خود یعنی گلکسی اس 9 پلاس (+Samsung Galaxy S9) به زودی معرفی و با فاصله ای کم به بازار عرضه می شوند. به تازگی اطلاعات جالبی درباره نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس به دست آورده ایم.

سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در روز یکشنبه ششم اسفند ماه رونمایی می شوند. انتظار می رود طبق روال سال های گذشته پرفروش ترین گوشی ساز دنیا، این دو مدل با گذشت کمتر از یک ماه از تاریخ معرفی روانه بازار شوند. البته ممکن است زمان رسیدن آن ها به بازارهای هر کشور کمی اختلاف داشته باشد، اما طی یک ماه، تمامی کشورها گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس را دریافت می کنند.

به گفته The Investor، همانند همیشه بازارهای خود کره جنوبی در اولویت قرار دارند، به طوری که پیش فروش دو دستگاه تحت اپراتورهای اصلی این کشور، تنها سه روز بعد از رونمایی دو گوشی آغاز خواهد شد. اما فروش جهانی به شانزدهم مارس (بیست و پنجم اسفند) و حدود سه هفته بعد از رونمایی موکول می شود. البته افرادی که یکی از دو گوشی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس را پیش خرید کرده اند، یک هفته زودتر از زمان مقرر گوشی خود را دریافت خواهند کرد.

نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس در راه است | گجت نیوز

آکاایران: نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس در راه است | گجت نیوز

نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس با 6 گیگابایت رم عرضه می شود

متاسفانه هنوز درباره زمان پیش فروش دو گوشی در سایر کشورهای دنیا و همچنین قیمت دو گوشی خبر موثقی در دسترس نیست، اما طبق گفته تحلیلگران، قیمت مدل پایه، از گلکسی اس 8 به مراتب بیشتر خواهد بود. مرکز Lost & Found کره به تازگی فهرستی از دستگاه های نوین را به دیتابیس خود اضافه کرده که شامل پرچمداران آتی سری S سامسونگ نیز هست. یکی از نکات جالب، رویت نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس است، اما مدل پایه تنها با ظرفیت داخلی 64 گیگابایت حاضر شده است. برای هیچ کدام یک از دو گوشی خبری از نسخه 128 گیگابایتی نیست.

همچنین بخوانید:

ویدیوی تبلیغاتی گلکسی اس 9 سامسونگ، به مقاومت بالای این گوشی اشاره دارد

نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس در راه است | گجت نیوز

پیشتر نیز می دانستیم دو پرچمدار سری S امسال، در مقایسه با سال های قبل تفاوت بیشتری با هم خواهند داشت و دیگر قرار نیست اختلاف آن ها تنها به اندازه نمایشگر و بدنه ختم شود. به این ترتیب گلکسی اس 9 پلاس علاوه بر داشتن نمایشگر بزرگتر و مجهز شدن به دوربین دوگانه، به همراه یک نسخه 256 گیگابایتی عرضه می شود. به احتمال بسیار زیاد، میزان حافظه رم نسخه 256 گیگابایتی گلکسی S9 پلاس 6 گیگابایت خواهد بود.

منبع :gsmarena
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات