تصاویر و مشخصات Asus ZenFone Go 2 لو رفت

آکاایران: تصاویر و مشخصات Asus ZenFone Go 2 لو رفت

آکاایران:  

ZenFone Go یک گوشی هوشمند میان رده است که دو سال پیش روانه بازار شد. از آن موقع، کمپانی ایسوس برنامه ای برای دستگاه بعدی این سری نداشت، اما شاید این موضوع به زودی تغییر کند.

گوشی هوشمند ایسوس که هنوز معرفی و رونمایی نشده، در کمسیون چینی تنظیم مقررات TENAA، با شماره مدل X015D ثبت شده است. ما معتقدیم که این گوشی هوشمند به دنبال سری اصلی ZenFone Go می آید، که همه آنرا با نام Asus X014D می شناسند.

خوشبختانه، ایسوس دو تصویر از ZenFone Go 2 در کنار دیگر جزییات این گوشی هوشمند در لیست مدارک TENAA گذاشته است.

ظاهرا، حداقل دو مدل از گوشی هوشمند Asus ZenFone Go 2 روانه بازار می شود: یک مدل با 3 گیگا بایت رم و 32 گیگا بایت حافظه و دیگری با 4 گیگا بایت رم و64 گیگا بایت حافظه. صفحه نمایش 5.5 اینچی با رزلوشن HD ( 720p) در آن تعبیه شده، همراه با پردازشگر 8 هسته ای 1.5 گیگا هرتزی.

این ها تمام اطلاعاتی است که از این گوشی هوشمند طبق لیست  TENAA در اختیار داریم، اما طبق گزارش قبلی، ادعایی وجود دارد؛ مبنی بر اینکه این گوشی با اندروید7 نوقا کار خواهد کرد، و با باتری سنگین 4850 میلی آمپری قدرت می گیرد.

همچنین، یکی از تصاویر این گوشی هوشمند نشان می دهد که در پشت ZenFone Go 2   دوربین دوگانه تعبیه خواهد شد. هیچ سنسور اثر انگشتی در پشت آن موجود نیست، پس اگر که ایسوس تصمیم بگیرد یک سنسور در آن تعبیه کند، احتمالا آن را  زیر دکمه Home قرار خواهد داد.

تصاویر و مشخصات Asus ZenFone Go 2 لو رفت

تصاویر و مشخصات Asus ZenFone Go 2 لو رفت

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات