واکنش اتحادیه دستگاه های مخابراتی به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی | گجت نیوز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش اتحادیه دستگاه های مخابراتی به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی | گجت نیوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: غلامحسین کریمی، رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی در واکنش به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی، از پیگیری این موضوع در سازمان حمایت از مصرف کننده خبر داد.

به گزارش آکاایران: در خبرها داشتیم که به تازگی گوشی نوین آیفون ایکس (iPhone X) یا همان آیفون 10 به صورت غیر رسمی و با قیمت نجومی 10 میلیون تومانی در بازار تهران پیش فروش می شود. اکنون رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی به عرضه گوشی های نوین آیفون در بازار و گران فروشی های صورت گرفته واکنش نشان داده و گفت قیمت های ارائه شده برای این محصول، مصداق کامل سوءاستفاده است و ما از مردم می خواهیم که فعلا این گوشی را با قیمت غیر واقعی خریداری نکنند.

همچنین بخوانید:

پیش فروش آیفون ایکس به صورت غیر رسمی و با قیمت نجومی در ایران آغاز شد

برای خرید آیفون ایکس در ایران دست نگه دارید

به گفته غلامحسین کریمی، همواره در بازار موبایل، عده ای سعی دارند از شرایط موجود سوءاستفاده کنند. بنابراین لازم است مشتریان چند هفته ای صبر دارا باشند تا کالای اصلی توسط نمایندگی های رسمی و همراه با گارانتی و قیمت مناسب تر در اختیارشان قرار بگیرد.

واکنش اتحادیه دستگاه های مخابراتی به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی | گجت نیوز
,اتحادیه دستگاه های مخابراتی, آیفون ایکس در ایران, غلامحسین کریمی,[categoriy]

آکاایران: واکنش اتحادیه دستگاه های مخابراتی به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی | گجت نیوز

کریمی در ادامه در خصوص پیگیری فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت غیر واقعی بیان کرد:

موضوع را با سازمان حمایت از مصرف کننده در میان می گذاریم و با افرادی که اقدام به فروش این گوشی ها با قیمت نجومی و دریافت سود غیر معقول می کنند برخورد خواهیم کرد. بررسی ها نشان می دهد این گوشی ها صد در صد گران تر از قیمت واقعی در بازار ایران در حال معامله هستند. خریداران در صورت تمایل به خرید این کالا با این قیمت، حتما فاکتور فروش دریافت کنند و می توانند با ارائه فاکتور، اعتراض و شکایت خود را از گران فروشی صورت گرفته به اتحادیه دستگاه های مخابراتی اعلام کنند.

رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی همچنین تاکید کرد که در صورت اثبات تخلف و تایید میزان ضرر و زیان، موضوع به سازمان تعزیرات حکومتی ارائه خواهد شد. در حال حاضر 20 شرکت، مجوز واردات گوشی های اپل را از سازمان حمایت از مصرف کننده دریافت کرده اند و این شرکت ها ملزم به ارائه گارانتی رسمی به خریداران هستند. گوشی های نوین آیفون که در روزهای اخیر وارد بازار شده اند به هیچ عنوان از سوی این هیچ یک از این شرکت ها وارد نشده است. به این ترتیب هر گونه شکایت در این زمینه از طریق اتحادیه دستگاه های مخابراتی قابل رسیدگی است.

منبع :Mehrnews
.

منبع : gadgetnews.ir

واکنش اتحادیه دستگاه های مخابراتی به فروش آیفون ایکس در ایران با قیمت نجومی | گجت نیوز گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات