در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لپ تاپ گوگل پیکسل بوک با سیستم عامل کروم و پشتیبانی از قلم هوشمند در راه است | گجت نیوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دنیای موبایل از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: لپ تاپ گوگل پیکسل بوک (Google PixelBook) محصول نوین این غول نرم افزاری است که با سیستم عامل کروم و پشتیبانی از قلم هوشمند، در مراسم ماه آینده گوگل معرفی خواهد شد.

به گزارش آکاایران: زمان زیادی تا چهارم اکتبر (دوازدهم مهر) و مراسم بزرگ گوگل برای معرفی گوشی های نوین سری پیکسل باقی نمانده است. معرفی تلفن های هوشمند تنها برنامه این شرکت آمریکایی نیست و مدیران علاوه بر اسپیکر هوشمند هوم مینی و هدست واقعیت مجازی دی دریم ویو، از لپ تاپی نوین با قابلیت تبدیل شدن به یک تبلت نیز رونمایی خواهند کرد. این محصول نوین که پیکسل بوک نامیده می شود، در واقع نسل نوین کروم بوک های این شرکت با برند پیکسل است.

لپ تاپ گوگل پیکسل بوک با سیستم عامل کروم و پشتیبانی از قلم هوشمند در راه است | گجت نیوز
سیستم عامل

آکاایران: لپ تاپ گوگل پیکسل بوک با سیستم عامل کروم و پشتیبانی از قلم هوشمند در راه است | گجت نیوز

همانند محصولات قبلی، نسخه پایه لپ تاپ نوین گوگل با 128 گیگابایت حافظه داخلی، با قیمت 1199 دلار به فروش خواهد رسید. نسخه 512 گیگابایتی پیکسل بوک نیز با قیمت 1749 دلار، احتمالا گران ترین مدل خواهد بود.

علاوه بر این، کاربران می توانند از قلم هوشمندی مخصوص با نام پیکسل بوک پن (Pixelbook Pen) با قیمت 99 دلار نیز استفاده کنند. این قلم حساس با فشار با پشتیبانی از شیب، به تعامل هر چه بیشتر کاربر با لپ تاپ گوگل پیکسل بوک کمک خواهد کرد.

منبع :GSMArena
.

منبع : gadgetnews.ir

لپ تاپ گوگل پیکسل بوک با سیستم عامل کروم و پشتیبانی از قلم هوشمند در راه است | گجت نیوز گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
تبلیغات