آکاایران: رندرهای گوگل پیکسل 2 (Google Pixel 2) و گوگل پیکسل 2 ایکس ال (Google Pixel 2 XL) در چند رنگ مختلف منتشر شدند که در ادامه می توانید مشاهده کنید. در گزارش امروز حتی قیمت نسل نوین گوشی های گوگل نیز لو رفته است.

به گزارش آکاایران: گوگل در نظر دارد طی یک رویداد خبری در تاریخ 4 اکتبر (12 مهر ماه) از نسل نوین گوشی های سری Pixel خود به نام های «پیکسل 2» و «پیکسل 2 ایکس ال» پرده برداری کند.

خبر خوب برای طرفداران صاحب اندروید این است که رندرهای گوگل پیکسل 2 و برادر بزرگتر آن در چندین رنگ مختلف به انتشار رسیدند. ما تنها می توانیم قاب پشتی آن ها را نظاره گر باشیم، اما همین ها به خودی خود زبان طراحی نسل دوم گوشی های پیکسل را که پیشتر منتشر شده بودند تایید می کنند.

بیاید با رندرهای گوگل پیکسل 2 آغاز کنیم. این محصول در سه رنگ مختلف آبی Kinda Blue، سفید Clearly White و مشکی Just Black رویت شده است و به نظر می رسد گوگل بار دیگر قصد دارد همراه بازی با نام رنگ ها (نظیر سال گذشته)، بازار را سرگرم خود کند. نسخه پایه این گوشی مجهز به حافظه داخلی 64 گیگابایتی با قیمت 649 دلار به عرضه درخواهد آمد و برای حافظه ای دوبرابر آن نیز باید مبلغ 749 دلار را بپردازید. این سیاست قیمت گذاری دقیقا مشابه نسل پیشین گوشی های گوگل پیکسل است، با این تفاوت که یک نسخه 64 بیتی با همان قیمت جایگزین مدل 32 بیتی شده است.

رندرهای گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال در چند رنگ منتشر شد + قیمت | گجت نیوز - آکا

آکاایران: رندرهای گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال در چند رنگ منتشر شد + قیمت | گجت نیوز

Pixel 2

برای گوگل پیکسل 2 ایکس ال نیز ما می توانیم همان مدل مشکی Jet Black را انتظار داشته باشیم که با یک مدل نوین پاندا که سیاه و سفید (Black & White) نامیده می شود همراه باشد. در رندرهای گوگل پیکسل 2 ایکس ال هیچ رنگ دیگری دیده نمی شود.

رندرهای گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال در چند رنگ منتشر شد + قیمت | گجت نیوز - آکا

Pixel 2 XL

اما این جا خبر بدی برای طرفداران گوشی های نوین گوگل داریم؛ گفته می شود مدل 64 گیگابایتی پیکسل 2 ایکس ال با قیمت 849 دلار روانه بازار خواهد شد و قیمت مدل 128 گیگابایتی آن نیز 949 دلار در نظر گرفته شده است. قیمت پایه این محصول 80 دلار گران تر از نسخه پایه پیکسل ایکس ال شده است، اما نباید فراموش کنیم که حافظه داخلی آن نیز با این افزایش قیمت، دو برابر شده است. اما مدل گران قیمت تر فاقد هیچگونه نکته اضافی در فضای داخلی اش، گران تر شده است.

همانطور که می دانید این روزهای قیمت گوشی های هوشمند به صورت صعودی افزایش پیدا می کنند؛ بنابراین ما خوشحالیم که هنوز گوگل همانند اپل قیمت هزار دلاری را برای گوشی خود تعیین نکرده است.

بیشتر بخوانید:

پخش زنده و تماشای آنلاین مراسم رونمایی گوشی گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال

منبع :gsmarena
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات