خرید آیفون ایکس تا پیش از سال 2018 میلادی کار دشواری است! | گجت نیوز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خرید آیفون ایکس تا پیش از سال 2018 میلادی کار دشواری است! | گجت نیوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تب و تاب خرید آیفون ایکس (iPhone X) از زمان رونمایی آن در دل طرفداران اپل افتاده است. اما دوست داران اپل آیفون 10 (iPhone 10) باید زمان زیادی منتظر بمانند.

به گزارش آکاایران: معمولا دستگاه های تازه معرفی شده با فاصله ای قابل توجه از زمان رونمایی به بازار عرضه می شوند، اما شرکت ها با وقفه ای چند روزه بعد از معرفی رسمی، کمپین پیش فروش آن دستگاه را آغاز می کنند. این روالی است که برای بیشتر گوشی های اندرویدی رعایت می شود. اما کاربران اپل برای خرید آیفون ایکس باید خیلی بیشتر منتظر بمانند.

اگر قید هزار دلار ناقابل را برای داشتن جدیدترین پرچمدار آی او اسی، که برای اولین بار به نمایشگر فاقد حاشیه از نوع OLED مجهز شده است را زده اید، باید کمی بیشتر بر روی صبر خود کار کنید، چرا که صفحه پیش خرید آن در وب سایت اپل در روز بیست و هفتم اکتبر (پنجم آبان) قابل دسترسی خواهد بود!

خرید آیفون ایکس تا پیش از سال 2018 میلادی کار دشواری است! | گجت نیوز
,پیش فروش آیفون ایکس, خرید آیفون ایکس, آیفون ایکس,[categoriy]

آکاایران: خرید آیفون ایکس تا پیش از سال 2018 میلادی کار دشواری است! | گجت نیوز

برای خرید آیفون ایکس باید چند ماه منتظر بمانید

از آنجایی که انتظار می رود کاربران بسیار زیادی در کمپین پیش خرید آیفون ایکس شرکت کنند، اپل مجبور خواهد بود پیش از آغاز ارسال، زمان بیشتری را برای تولید دستگاه های سفارش داده شده صبر کند. به همین دلیل کاربر نیز باید بیشتر منتظر بمانند. با یک حساب سر انگشتی می توان مطمئن شد فروش آیفون ایکس در بازار پیش از سال 2018 میلادی غیر ممکن است.

تحلیل گر مشهور شرکت KGI Securities، آقای مینگ-چی کو (Ming-Chi Kuo)، معتقد است درخواست ها برای خرید آیفون ایکس بسیار بیشتر از توان خط تولید اپل خواهد بود. به عقیده وی، اپل تا پیش از اتمام سال مالی جاری، حدود 40 میلیون دستگاه آیفون ایکس را به دست مشتریان خواهد رساند. این میزان در سال 2018 به 90 میلیون دستگاه می رسد.

,پیش فروش آیفون ایکس, خرید آیفون ایکس, آیفون ایکس,[categoriy]

یکی از دلایل به تعویق انداختن زمان پیش فروش آیفون ایکس، داشتن فاصله زمانی با آغاز فروش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس است که به تازگی آغاز شده است. اپل معمولا سه گوشی موبایل به صورت یکجا و در یک زمان سال معرفی نمی کند، به همین دلیل دوست ندارد بازار هیچ کدام یک از آن ها به خاطر دیگری کاهش پیدا کند.

منبع :theverge
.

منبع : gadgetnews.ir

خرید آیفون ایکس تا پیش از سال 2018 میلادی کار دشواری است! | گجت نیوز گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات