به روز رسانی

آکاایران: به روز رسانی ماه آگوست برای پرچم داران سامسونگ عرضه شد

آکاایران: سامسونگ این هفته را با خبر های خوبی برای طرفداران خود آغاز کرده است. این شرکت به روز رسانی های امنیتی ماه آگوست خود برای گوشی های گلکسی اس 8(Galaxy S8) و گلکسی اس 8 +(Galaxy S8+) را برای کشورهای ترکیه، آلمان و امارات عرضه کرده است. در ادامه این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

به گزارش آکاایران: این به روز رسانی که حجمی 600 مگابایتی خواهد داشت، به روز رسانی هایی را برای تقریباً 40 نقطه ضعف مشترک در این گوشی ها به همراه دارد که 28 مورد آن مربوط به سیستم عامل اندروید و 12 مورد آن مربوط به خود رابط کاربری سامسونگ هستند.

در زیر می توانید تمامی تغییرات انجام شده را مشاهده کنید.

  • Improved Auto Brightness Control
  • Improved PC Connection Stability
  • Applied Monthly Google Security Patches (August)

این خبرها در حالی پس از یک هفته منتشر می شوند که به روز رسانی مشابهی برای گوشی های گلکسی اس 7(Galaxy S7) و گلکسی اس 7 اج(Galaxy S7 Edge) در مکزیک عرضه شده بود.

حال که این به روز رسانی در بازار های ذکر شده منتشر شده است، طولی نخواهد کشید که کشورهایی مثل هند و یا ایالات متحده نیز این به روز رسانی برای گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 + را دریافت کنند. نظر شما درباره این خبر چیست؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0
.

منبع : ech.gamefa.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

به روزرسانی

تبلیغات