آکاایران: حین مراسم معرفی جدیدترین پرچمدار سامسونگ، کره ای ها اعلام کردند گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) با هندزفری اعلای AKG روانه بازار خواهد شد.

به گزارش آکاایران: همان طور که در جریان اخبار قرار دارید، ساعاتی پیش پیش سامسونگ از جدیدترین پرچمدارش، گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) رونمایی به عمل آورد. مقامات شرکت کره ای در خلال مراسم از وجود هندزفری با کیفیت AKG درون جعبه خبر دادند و دوست داران موسیقی می توانند با کیفیت بالایی به آهنگ هایشان گوش دهند.

هنوز مشخص نیست گلکسی نوت 8 با هندزفری AKG در بازار تمامی کشورها به فروش می رسد یا خیر اما با توجه به برگزاری مراسم امشب در نیویورک آمریکا، تقریبا مطمئن هستیم که در جعبه دیوایس های سفارشی آمریکا این هندزفری با کیفیت گنجانده شده است.

گلکسی نوت 8

آکاایران: گلکسی نوت 8 با هندزفری اعلای AKG به بازار عرضه می شود | گجت نیوز

پیش تر سامسونگ به هنگام عرضه گلکسی اس 8 نیز دست به همکاری با هارمن کاردن (Harman Kardon) زده بود و دوقلوی اس 8 و اس 8 پلاس با ایربادهای Harmon روانه بازار کرد. هنوز نمی دانیم کره ای ها برای نوت 8 کدام مدل از هندزفری های AKG را در نظر گرفته اند اما احتمال می رود نسخه ای بهبود یافته از Harmon در کنار دیوایس به مشتریان تحویل داده شود.

هندزفری های AKG توسط کمپانی هارمن کاردن تولید می شوند که چندی پیش توسط سامسونگ به قیمت هشت میلیارد دلار خریداری شد.

منبعPhoneArena
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات