با ویژگی های جدید دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 آشنا شوید | گجت نیوز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با ویژگی های جدید دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 آشنا شوید | گجت نیوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 تجربه موفقی است که دنیای گوشی های هوشمند به خود دیده است. در این مطلب با ویژگی های نوین دوربین پرچمدار سامسونگ آشنا می شویم.

به گزارش آکاایران: دوربین گوشی های هوشمند در چند سال اخیر مانند سایر بخش های این محصول پیشرفت های زیادی داشته است. از سنسورهای چند ده مگاپیکسلی گرفته تا فناوری هایی مانند دوال پیکسل، لرزش گیر اپتیکال و… که همگی دوربین های گوشی های هوشمند را به دوربین های حرفه ای DSLR نزدیک تر کرده اند.

برای کم کردن این فاصله تلاش های بسیاری صورت گرفته است، دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 و S8 پلاس تازه ترین تجربه موفقی است که دنیای گوشی های هوشمند به خود دیده است. دوربین پرچمدار سامسونگ به کمک الگوی نوینی که در پردازش تصاویر از آن بهره می برد، عکس هایی با جزئیات و وضوح بیشتر، رنگ های طبیعی و کیفیتی متمایز از آنچه تاکنون دیده اید، ثبت می کند.

بهبود سنسور دوربین سلفی و اضافه شدن فیلترها و استیکرهای نوین به رابط کاربری، دیگر نقاط تمایز دوربین سامسونگ گلکسی اس 8 را نسبت به نسل قبلی سری اس تشکیل می دهد.

با ویژگی های جدید دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 آشنا شوید | گجت نیوز
,سامسونگ گلکسی S8, پرچمدار سامسونگ, سامسونگ,[categoriy]

آکاایران: با ویژگی های نوین دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 آشنا شوید | گجت نیوز

پردازش برای بهترین تصویر

فرآیند پردازش تصویر در گلکسی اس 8 به روشی بهینه و پیشرفته تغییر کرده است. در این فرآیند، عکسی که کاربر در نهایت تماشا می کند در واقع حاصل چندین عکسی است که دوربین از سوژه مورد نظر ثبت می کند. دوربین S8 این قابلیت را پیدا کرده تا با ترکیب چند عکس، در پایان بهترین و باکیفیت ترین تصویر را بر روی حافظه گوشی ذخیره کند.

دوربین اصلی گوشی همچنان از سنسور 12 مگاپیکسلی بهره می برد. تغییر اما در دوربین سلفی رخ داده است. جایی که سنسور 5 مگاپیکسلی S7 در گلکسی S8 و S8 پلاس به 8 مگاپیکسل رسید. فوکوس خودکار این دوربین تضمینی برای ثبت سلفی های فاقد نقص خواهد بود.

,سامسونگ گلکسی S8, پرچمدار سامسونگ, سامسونگ,[categoriy]

دید در شب

دوربین اکثر گوشی های هوشمند برای عکس برداری در طول روز مناسب هستند. این گوشی ها دوربین هایی دارند که کم و بیش می تواند عکس های مناسبی در روشنایی روز ثبت کند، اما زندگی ما شبانه روزی است. برای همین به دوربینی نیاز داریم که در تاریکی شب هم به زیبایی روز خاطرات مان را ماندگار کند.

در گلکسی S8 و S8 پلاس به لطف قابلیت هایی همچون فناوری دوال پیکسل (Dual Pixel)، دریچه دیافراگم F1.7، پیکسل های 1.4 میکرونی سنسور و  لرزش گیر اپتیکال، جذب نور بیشتر و ثبت عکس های واضح و شفاف حتی در کم نورترین محیط ها امکان پذیر شده است.

این قابلیت ها، دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 را به دوربین های حرفه ای DSLR موجود در بازار نزدیک کرده است. سنسورهای این دوربین با پیکسل های بزرگ 1.4 میکرونی، جذب نور فوق العاده ای در محیط های تاریک انجام می دهند. علاوه بر این گشادگی دریچه دیافراگم F1.7 مزید بر علت شده تا عملکرد دوربین در جذب نور بهتر از قبل شود.

فناوری Dual Pixel در دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8

یکی از چالش های عمده کاربران برای عکس برداری در شب، فوکوس دوربین بر روی سوژه است. وجود فناوری دوال پیکسل در گلکسی S8 باعث تقویت عملکرد دوربین در محیط های کم نور و همین طور هنگام فوکوس بر روی سوژه های متحرک می شود. وجود لرزش گیر اپتیکال در سنسور دوربین نوید بخش عکس ها و فیلم هایی با کمترین نویز و بیشترین وضوح در روز و شب است.

,سامسونگ گلکسی S8, پرچمدار سامسونگ, سامسونگ,[categoriy]

بررسی ویژگی ها و قابلیت های تازه دوربین گوشی های سامسونگ گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به رابط کاربری ختم می شود. در این بخش برای اولین بار علاوه بر فیلترهای متنوع تصاویر، شاهد استکیرها و تمبرهایی هستیم که جذابیتی مضاعف را به عکس ها می بخشند. اضافه شدن این امکانات به رابط کاربری دوربین، ثبت عکس های جذاب و سرگرم کننده بیشتری را منجر شده است.

جدیدترین پرچمداران کهکشان سامسونگ به کمک سنسور پیشرفته دوربین و قابلیت های به ارث برده از نسل قبلی خود تصاویری چشم نواز و خیره کننده را ثبت می کنند.

منبع :Samsung
.

منبع : gadgetnews.ir

با ویژگی های جدید دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S8 آشنا شوید | گجت نیوز گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات