آکاایران: حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویوو به زودی معرفی خواهد شد، چرا که اخیرا ویدیوهایی از محصولات مجهز به این تکنولوژی منتشر شده اند. در ادامه این دو ویدیو را مشاهده می کنید.

به گزارش آکاایران: در حالی که رسانه های خبری درباره اپل آیفون 8 و سامسونگ گلکسی نوت 8 به عنوان اولین دستگاه های مجهز به حسگر اثر انگشت نوری بحث می کردند، مشخص شد پیش از معرفی این دو مدل، نخستین گوشی دارای حسگر اثر انگشت نوری توسط ویوو عرضه خواهد شد. مدتی بعد حتی یک ویدیوی بسیار کوتاه از یک گوشی موبایل حاوی اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر تحت برند ویوو منتشر شد، اما خیلی زود مشخص شد این ویدیو صحت نداشته است.

حسگر اثر انگشت

معرفی حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویوو در آینده ای نزدیک (ویدیو) - آکاحسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویو

آکاایران: معرفی حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویوو در آینده ای نزدیک (ویدیو)

مدتی بعد به جای شایعه و اخبار ناموثق، یک خبر رسمی درباره آغاز فعالیت کوالکام بر روی تکنولوژی حسگر اثر انگشت روی نمایشگر شنیدیم. از آنجایی که ویوو نخستین مشتری کوالکام برای داشتن این فناوری اعلام شد، متوجه شدیم شایعات پیشین اشتباه نبوده اند. حال شاهد دو ویدیو از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویوو هستیم که دید بهتری از نحوه کار آن به کاربران می دهند.

دانلود ویدیو

ویژگی های حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر ویوو

این نوع از حسگر طی زمان تقریبا طولانی تری نسبت به حسگرهای عادی که تاکنون دیده ایم اثر انگشت را ثبت می کند، به طوری که ممکن است ثبت آن حدود 2 ثانیه طول بکشد. به نظر می رسد برای تشخیص و باز شدن صفحه نمایش لازم نیست انگشت خود را دقیقا در همان نقطه ای که انگشت را برای اولین بار در آن ثبت کرده اید بگذارید. این نوع حسگر به مرور زمان بهتر اثر انگشت را یاد گرفته و سریعتر به آن پاسخ می دهد.

ویوو همچنین هفته گذشته طی انتشار یکی ویدیوی دیگر اعلام کرد برای توسعه این حسگر نوین از تکنولوژی فیزوالکتریک استفاده کرده است تا بتواند اثر انگشت را به کمک سیگنال های التراسونیک، از پنل OLED گوشی موبایل به حسگر برساند.

دانلود ویدیو
منبع :Gsmarena
[file][https://cdn33.akairan.com/files/images/20177/20177918563750953a.aka][akharefile]

نخستین گوشی دارای حسگر اثر انگشت نوری

.

منبع :

گوشی دارای حسگر اثر انگشت نوری


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات