,نسخه ی ششم اندروید, ترفند موبایل, مرورگر فایل داخلی
آکاایران: دسترسی به مدیریت فایل پنهان در اندروید 6 مارشمالو
آکاایران: مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت

دسترسی به مرورگر فایل داخلی در اندروید مارشمالو

 

آخرین نسخه ی منتشر شده ی اندروید، شامل ویژگی هایی همچون، کنترل کامل بر روی تنظیمات بخش دسترسی نرم افزارها (app permissions)، پشتیبانی از اسکنرهای اثر انگشت بومی، پشتیبانی از درگاه USB نوع C، بهبودهایی در زمینه ی مدیریت مصرف انرژی و جستجوی بهبود یافته به وسیله ی ویژگی Google Now on Tap افزوده شده به آن، می شود.

 

اما در کنار هر یک از ویژگی های چشم گیر و ارزشمند اندروید مارشمالو، گزینه های کوچک اما مهمی هم وجود دارند که احتمالا تابه حال به آن ها هیچ اشاره ای نشده است. یکی از این موارد به ظاهر کم اهمیت و نوین، مرورگر فایل داخلی است. بله درست است، اندروید ۶ مارشمالو دارای فایل منیجر داخلی است و حتی به احتمال بسیار بالا، در صورتی که اخیرا دستگاه اندرویدی خود را بروز رسانی کرده باشید، روحتان هم از وجود آن بی خبر است! زیرا این ابزار مفید، به صورت یک نرم افزار داخلی عادی منتشر نشده است. اگر به دنبال دسترسی به این ابزار مهم هستید، مراحل ذکر شده در ادامه ی مقاله را دنبال کنید.


۱. بخش تنظیمات (Settings) گوشی هوشمند اندرویدی خود را باز کنید.

 

 اشتراک گذاری فایل ها در اندروید

تنظیمات گوشی هوشمند اندرویدی 6

 

۲. به قسمت Storage and USB مراجعه کنید.

 

 مدیریت فایل اندروید

ویژگی های چشم گیر و ارزشمند اندروید مارشمالو

 

۳. صفحه ی جاری را به سمت پایین مرور کرده و Explore را لمس کنید.

 

 اندروید ۶ مارشمالو

 

۴. مدیریت فایل اندروید مارشمالو در اختیار شماست!

 

 مرورگر فایل داخلی

 اشتراک گذاری فایل ها با سایر نرم افزارها در اندروید 6

 

اگر مدیریت فایل اندروید ۶ را مشاهده کنید، قطعا به ابتدایی بودن و ضعف های آن پی خواهید بود. ابزار یاد شده، نسبت به بیشتر نرم افزارهای مدیریت فایل جانبی، احساس خام بودن و زمختی در طراحی را به کاربر القاء می کند. متاسفانه مدیریت فایل اندروید مارشمالو قادر به تغییر نام فایل، ایجاد پوشه ی نوین و موارد معمول دیگر نیست. اما خوشبختانه قادر به انجام برخی از کارهای اساسی هست!

 

با این ابزار می توان اقدام به کپی فایل، مرتب سازی فایل ها براساس دسته بندی خاص و به اشتراک گذاری فایل ها با سایر نرم افزارها کرد. همچنین قابلیت جستجو هم در زمانی که به دنبال فایل به خصوصی هستید، صرفا در صورتی که نام آن را بدانید در اختیار شما قرار دارد.


.

منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11