آمازون

آکاایران: ‫آمازون از نسخه 16 گیگابایتی تبلت فایر به همراه سه رنگ جدید رونمایی کرد‬

آکاایران: تبلت 50 دلاری فایر آمازون، یکی از ارزان قیمت ترین دستگاه های موجود در بازار به شمار می رود که با توجه به قیمت خود، از تست بنچمارک محصولات رده اقتصادی سربلند بیرون آمده است. در واقع این تبلت به قدری ارزان است که آمازون از باندل هایی شامل 6 تبلت رونمایی کرد

حالا کمپانی مورد بحث از سه رنگ جدید، یعنی مگنتا، آبی و نارنجی و نسخه ای ارتقایافته از تبلت فایر به همراه حافظه داخلی 16 گیگابایتی رونمایی کرده تا کاربران بتوانند اپلیکیشن های بیشتری روی دستگاه خود نصب نمایند. ورژن 16 گیگابایتی تبلت فایر، 70 دلار قیمت دارد و البته نسخه ای مخصوص کودکان نیز برای آن در نظر گرفته شده که برچسب قیمت 120 دلاری را حمل می کند.

جدا از رنگ های جدید و ارتقای حافظه داخلی، تبلت فایر هیچ تفاوتی با قبل نکرده است. بنابراین دستگاه همچنان به نمایشگر 7 اینچی IPS (با رزولوشن 1024×600)، نسخه ای شخصی سازی شده از اندروید (یعنی Fire OS 5) و همان پردازنده 4 هسته ای مدیاتک مجهز است.

بدیهی است که تبلت فایر آمازون هیچ ویژگی منحصر به فردی ندارد اما با قیمت بسیار ارزان خود، نیازهای ابتدایی کاربران مانند وب گردی، چک کردن ایمیل ها و استریم ویدیو را به خوبی برطرف می کند.

منبع :

پربازدیدها
تبلیغات