تبلیغ گوشی سامسونگ در صفوف طولانی خرید آیفون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تبلیغ گوشی سامسونگ در صفوف طولانی خرید آیفون ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تبلیغ گوشی سامسونگ در صفوف طولانی خرید آیفون
,تبلیغات,تلفن همراه,تبلیغ گوشی,[categoriy]

آکاایران: تبلیغ گوشی سامسونگ در صفوف طولانی خرید آیفون

آکاایران: کارکنان سامسونگ در صف خرید آیفون های جدید

به گزارش آکاایران: همان طور که می دانید دیروز اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس را در بسیاری از کشورها در سرتاسر دنیا عرضه کرد اما صف های طولانی برای تحویل آیفون های پیش خرید شده همواره حوادثی را در بر دارند و این بار نیز شاهد اتفاقی عجیب در یکی از این صفوف در لندن بودیم.

اپلپرچمداران جدید خود را دیروز جمعه در بسیاری از کشورهای دنیا روانه ی بازار کرد. همان طور که می دانید در این روز در مقابل اپل استورها صفوف طولانی تشکیل می شود. در یکی از این صفوف در لندن برخی از کارکنان سامسونگ با در دست داشتن بنرهایی سعی در یادآوری محصولات پرچمدار جدید سامسونگ به خریداران آیفون داشتند.

بنرهای آن ها با جمله ی «وسوسه برای خرید بزرگ تر شده است» به عرضه ی نسخه ی ۵.۷ اینچی اس ۶ اج اشاره داشته و این افراد با این بنرها سعی در ترغیب علاقمندان به سمت گوشی های سامسونگ را داشتند.

هر چند این روش به نظر، خیلی کارآمد نیست اما نشان از این دارد که رقابت اپل و سامسونگ حالا بیشتر از پیش شده و به صفوف خرید نیز کشیده شده است.

,تبلیغات,تلفن همراه,تبلیغ گوشی,[categoriy]

منبع :

تبلیغ گوشی سامسونگ در صفوف طولانی خرید آیفون گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات