Related image

قطع شدن وای فای گوشی سامسونگ

آکاایران: در این مطلب از بخش تکنولوژی آکاایران می خواهیم شما را با روشی بسیار آسان در دیوایس اندرویدی برای برطرف کردن این مشکل آشنا سازیم تا دیگر پس از خاموش شدن صفحه نمایش اسمارت فون، بصورت همزمان گزینه وای فای گوشی شما نیز خاموش و غیرفعال شود. همراه ما باشید.

قطع خودکار وای فای در اندروید

شاید تاکنون برای هر یک از ما پیش آمده باشد که در حال استفاده از وای فای هستیم و در هنگام خوابیدن بنابر دلایل مختلفی، فراموش می کنیم تا وای فای را خاموش کنیم و در این صورت تا زمانیکه ما از خواب بیدار شویم، وای فای گوشی ما روشن خواهد ماند نتیجه آن هم می تواند کاهش عمر باتری به مرور زمان و کاهش حجم وای فای شود. از این رو اغلب سعی می کنیم که در هنگام خوابیدن، وای فای گوشی را خاموش کنیم اما باز هم ممکن است بنابر دلایلی فراموش کنیم و به مرور به اسمارت فون خود آسیب برسانیم.

خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

ترفند موبایل در دسترس نبودن

1- در وهله اول باید از منو کاربری وارد بخش " Settings " و یا تنظیمات شوید. پس از وارد شدن به تنظیمات اسمارت فون اندرویدی خود، گزینه " وای فای " را همانند تصویر ذیل برگزینید.
 
خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

قطع وای فای دیگران بدون روت

2- اینک شما لیست وای فای های اطراف خود را مشاهده خواهید نمود. در این مرحله باید گزینه " More " را از سمت راست صفحه نمایشگر اسمارت فون خود بفشارید.
 
خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

ترفند موبایل نیفتادن شماره

3- پس از فشردن گزینه " More "، پنجره کوچکی همانند تصویر ذیل برای شما باز خواهد شد که باید از این پنجره کوچک، گزینه " Smart network switch " را انتخاب کنید.
 
خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

ترفند موبایل و کامپیوتر

4- در پنجره به نمایش در آمده باید گزینه " On " را بفشارید تا این قابلیت و ویژگی برای شما فعال شود.
 
خاموش شدن خودکار وای فای در اندروید

قطع وای فای در ویندوز 10

 

تبلیغات