فروش ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی لومیا در فصل آخر سال ۲۰۱۵ - موبایل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فروش ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی لومیا در فصل آخر سال ۲۰۱۵ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :پرچمداران مایکروسافت
/section>

مایکروسافت امروز گزارش مالی خود را منتشر کرد. در این گزارش اعلام شده است که مایکروسافت ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در فصل آخر سال ۲۰۱۵ به فروش رسانده که در قیاس با مدت مشابه در سال ۲۰۱۴ در حدود ۶ ملیون دستگاه افت داشته است.

بنا به گزارش آکاایران : ردموندی ها امروز گزارش مالی خود را برای سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۵ منتشر کردند. مایکروسافت توانسته در این مدت ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش برساند که در قیاس با سال ۲۰۱۴ و فروش ۱۰.۵ میلیون دستگاه، افت زیادی را نمایانگر است. همچنین نسبت به سال ۲۰۱۴ درآمد مایکروسافت از فروش گوشی های لومیا ۴۹ درصد کاهش یافته است.

تعداد کم فروش گوشی های لومیا پس از سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۲، بی سابقه بوده است. با توجه به اینکه موسسه ی IDC اعلام کرده در سه ماهه ی آخر سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۹۹.۵ میلین دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسیده، می توان به این نتیجه رسید که سهم لومیاها از بازار ۱.۱ درصد بوده و در کل سال ۲۰۱۵ نیز این مقدار تنها ۱.۹ درصد بوده است.

همچنین این گزارش به این نکته اشاره کرده است که گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز به زودی به زیر ۵۰ میلیون دستگاه خواهند رسید.

ممکن است سال ۲۰۱۶ سال بسیار دشوارتری نیز باشد چرا که در اوایل این سال تنها گوشی لومیا ۶۵۰ معرفی خواهد شد و پس از آن شاهد معرفی گوشی دیگری تا سه ماهه ی آخر سال نخواهیم بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا مایکروسافت می تواند این روند را تغییر دهد؟

میعاد بافراست

منبع :

فروش ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی لومیا در فصل آخر سال ۲۰۱۵

فروش ۴.۵ میلیون دستگاه گوشی لومیا در فصل آخر سال ۲۰۱۵ گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات