در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید: آگهی ویدیویی اکسپریا زد 5 با عنوان "Made for Bond" ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دنیای موبایل از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :/section>

سونی و کمپانی تولیدکننده ی فیلم های جیمز باند همکاری نزدیکی با یکدیگر دارند، بطوریکه گجت های تولید شده توسط سونی در آخرین فیلم سری جیمز باند با نام شبح (Spectre) که پاییز امسال اکران خواهد شد، مورد استفاده قرار گرفته است. حال سونی آگهی ویدیویی را با تِم فیلم های جیمز باند و با حضور اکسپریا زد ۵ منتشر کرده است.

بنا به گزارش آکاایران : پس از آنکه سونی گوشی های هوشمند اکسپریا زد ۵، اکسپریا زد ۵ کامپکت و اکسپریا زد ۵ پریمیوم را در جریان ایفا ۲۰۱۵ معرفی کرد، حال نوبت به پخش آگهی های ویدیویی از این محصولات رسیده است.

سونی آگهی ویدیویی جدید خود را با عنوان "Made For Bond" منتشر کرده که شمایی شبیه به فیلم های مامور ۰۰۷ دارد. در این فیلم شخصیت خانم مانی پنی (Miss Moneypenny) که تحت تعقیب شماری از افراد قرار دارد، شماری از گجت های سونی را مورد استفاده قرار می دهد که از جمله ی آن می توان به اکسپریا زد ۵ و دوربین RX100 IV اشاره کرد.

همانطور که در ویدیو زیر مشاهده می کنید، در لحظه ای از فیلم که اکسپریا زد ۵ از نمایی نزدیک دیده می شود، ساعت گوشی 07.00 را در کنار تاریخ جمعه، ۶ نوامبر نمایش می دهد. تاریخ نمایش داده مربوط به روزی است که قرار است فیلم در سینماهای آمریکا اکران عمومی شود.

لینک دانلود

حسین خلیلی صفا

منبع :

تماشا کنید: آگهی ویدیویی اکسپریا زد 5 با عنوان "Made for Bond"
تماشا کنید

تماشا کنید: آگهی ویدیویی اکسپریا زد 5 با عنوان "Made for Bond" گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
تبلیغات