آکایران :آیفون 6 اس اپل
/section>

تا زمان معرفی دو گوشی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس اپل فاصله ی زیادی نداریم و بعد از انتشار قاب پشت آیفون 6 اس پلاس این بار نوبت فاش شدن تصویر پنل جلوی آیفون 6 اس رسیده است که توسط وب سایت فرانسوی Nowhereelse منتشر شده است. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :  آنچه از تصاویر فاش شده بر می آید این است که ظاهر آیفون 6 اس با آیفون 6 تفاوت ندارد و این موضوع درباره ی آیفون 3 جی اس، آیفون 4 اس و آیفون 5 اس نسبت به نسل قبلی آنها صادق بوده است. گفته می شود تولید پنل های جلوی آیفون 6 اس رو به اتمام است و گمانه زنی های درباره ی ادامه ی فرایند تولید دیگر قطعات همچنان ادامه دارد. این وضعیت درباره ی قطعات تشکیل دهنده ی آیفون 6 اس پلاس نیز وجود دارد.

آیفون 6

آکاایران: تصویر پنل جلوی آیفون 6 اس اپل فاش شد

آیفون 6 اس اپل نیز مانند نسخه ی مشابه سال گذشته به یک نمایشگر 4.7 اینچی با رزولوشن 750 در 1334 پیکسل مجهز شده و انتظار می رود آیفون 6 اس پلاس نیز از یک نمایشگر 5.5 اینچی Full HD بهره ببرد. با این وجود گفته می شود هر دو مدل با بهینه سازی صورت گرفته از پردازنده ی پرسرعت A9 اپل، 2 گیگابایت رم و سنسور دوربین 12 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 4K استفاده خواهند کرد.

آیفون 6

قرار است اپل از آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس در شهریور ماه رونمایی کند و از همان ماه فروش آنها در فروشگاه های منتخب آغاز می شود.

حامی غفاری

منبع :

آیفون 6


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تقفاوت بیین آیفون6اس با 6 پلاس , موبایل اپل 6 , عکس آیفون

تبلیغات