زوم اپ: شبیه ساز سگ های کوچک در بازی Dog Simulator -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: شبیه ساز سگ های کوچک در بازی Dog Simulator ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Dog Simulator
/section>

Dog Simulator یک بازی جالب و البته عجیب برای گوشی های موبایل است که موضوع آن در رابطه با شبیه سازی رفتارها و زندگی سگ های کوچک بوده و می تواند یک بازی محبوب برای علاقه مندان به حیوانات خانگی باشد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : Dog Simulator یک بازی جذاب و البته متفاوت برای گوشی های موبایل است که در آن، شما کنترل یک سگ کوچک و خانگی را در اختیار خواهید داشت و می توانید علاوه بر امکان نگهداری و محافظت از آن، به تجربه ی دنیا از دیدی متفاوت نیز بپردازید. در ابتدای این بازی چندین نژاد مختلف به شما نمایش داده خواهد شد که می توانید بنا بر سلیقه ی خود یکی از آن ها را برای شروع بازی انتخاب کنید. شما می توانید لباس های مختلفی را نیز برای این حیوان خانگی خریداری کنید و ظاهر آن را به هر شکل که دوست دارید تغییر دهید. بعد از آنکه سگ خود و لباس مخصوصش را انتخاب کردید، نوبت به کنترل این سگ دوست داشتنی می رسد که باید با دکمه های کنترلی موجود در صفحه، او را به اطراف حرکت دهید، وسایل را به هم بریزید و هر شیطنتی که به فکرتان می رسد انجام دهید تا سگ خود را سرگرم کنید.

زوم اپ: شبیه ساز سگ های کوچک در بازی Dog Simulator
,android,android app,Dog Simulator,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل

آکاایران: زوم اپ: شبیه ساز سگ های کوچک در بازی Dog Simulator

البته همه چیز به همین سرگرمی های آزادانه و بی هدف ختم نخواهد شد. در این بازی چندین حالت مختلف با ماموریت های متفاوت وجود دارد که در هر کدام باید با کنترل سگ، به اهداف مشخص شده دست پیدا کنید. برای مثال در حالت زمان دار بازی، یکی از مأموریت های شما وارد شدن به محلی مانند باغ یا یکی از اتاق های خانه و پیدا کردن اشیای مختلف است و هرچه این ماموریت خود را سریع تر و با دقت بیشتری انجام دهید امتیازات بیشتری نیزکسب خواهید کرد. توسط دکمه های کنترلی موجود در بازی، می توانید سگ خود را به اطراف حرکت دهید یا حتی با لیز خوردن و حرکات نمایشی، از بازی امتیاز کسب کنید. برای دانلود این بازی دوست داشتنی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Dog Simulator,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل
,android,android app,Dog Simulator,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل
,android,android app,Dog Simulator,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع :

زوم اپ: شبیه ساز سگ های کوچک در بازی Dog Simulator گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات