<div><div>
آکایران :هفته نامه همشهری جوان: اگر کتابخوان حرفه ای هستید و دوست دارید توی اتوبوس و تاکسی و ترافیک کتاب بخوانید و همیشه در کوله پشتی خود یک کتاب دارید، بالاخره روزی خواهد رسید که دنبال راه های نوتری برای کتاب خواندن بگردید؛ راهی که به شما امکان گردآوری کتاب ها بدون گرفتن جای زیاد را بدهد و در عین حال همیشه در دسترس باشد تا ناچار نباشد سنگینی صفحات کاغذی را روی شانه تان تحمل کنید.
شما آدم خوش شانسی هستید که در عصر ملاصدرا و ابن سینا زندگی نمی کنید و جزو ساکنان زمین در عصر کتابخوان های دیجیتال و
,بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟ بوک ریدر,کتابخوان دیجیتالی,تبلت,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل

بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟ بوک ریدر

آکاایران: بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟بنا به گزارش آکاایران : ,بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟ بوک ریدر,کتابخوان دیجیتالی,تبلت,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل

کتابخوان دیجیتالی بنابراین از نور پس زمینه استفاده نمی کنند، سیاه و سفید هستند و در نور مستقیم خورشید هم کاملا قابل استفاده اند و چشم را خسته نمی کنند. تنها نکته اش این است که به همین دلایلی که گفته شد، از کتابخوان ها نمی توان در تاریکی مطلق استفاده کرد.
حاشیه نویسی
خیلی از آدم های کتابخوان همانقدر که با کتاب دوست اند با خودکار و مدادشان هم رفیق اند و اگر امکان حاشیه نویسی و های لایت و خط خطی کردن را از آنها بگیری، حس گمشده ها را دارند.
کتابخوان ها این نیاز را هم برآورده کرده اند، یعنی به شما اجازه می دهند که هر قسمت از کتاب را که دوست داشتید های لایت کنید و زیر خطوط، خط بکشید و حاشیه نویسی کنید. حتی می توانید آن قسمت هایی را که دوست دارید در شبکه های اجتماعی با دوستان تان به اشتراک بگذارید.
در پایان هم می توانید همه های لایت ها را یکجا از کتابخوان محترم تان بخواهید و او مثل یک میزبان خوب آنها را تقدیم تان می کند.
چند کاره ها
برخی از کتابخوان ها امکانات دیگری مثل اتصال به اینترنت و دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی راه هم دارند اما در کل به نظر می رسد که چون تنها جهت کتاب خواندن طراحی شده اند، تمرکز اصلی شان روی همین موضوع است و در مورد دیگر امکانات، کیفیت کمتری نسبت به ,بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟ بوک ریدر,کتابخوان دیجیتالی,تبلت,ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل

تبلتچند نکته باریکتر از مو
اگر تصمیم گرفتید که کتابخوان (EbookReader) بخرید، توجه به چند نکته ضروری است. اول اینکه در بین برندهای موجود جستجو کنید و نظرات کاربرانی را که از آنها استفاده کرده اند، حتما مطالعه کنید.
به وزن آن توجه کنید، همه کتابخوان ها امکان تغییر نوع و سایز فونت را به شما می دهند بنابراین حتما نیاز نیست یک کتابخوان 10 اینچی بخرید، در عوض هفت اینچی ها بهتر توی دست جا می گیرند.
برخی از کتابخوان ها دارای صفحه کلید هستند و کمی گران ترها، صفحه کلید ندارند. دقت کنید که با کدام راحت تر هستید. اگر می خواهید کتابخوان تان زبان فارسی را ساپورت کند دنبال دستگاهی باشید که فرمت های Epub، PDF را پشتیبانی کند.

منبع : بوک ریدر یا کتابخوان دیجیتالی چیست؟

صفحه کلید

همچنین بخوانید : چگونه درایور خالی رم ریدر را ازMy computerحذف کنیم؟
گردآوری توسط بخش ترفندهای موبایل، دنیای موبایل، تبلت،ترفند موبایل سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات